Uprawiał konopie jako kwiaty ozdobne

Uprawiał konopie jako kwiaty ozdobne

- Kategoria: Na sygnale
0

policja

10 doniczek z sadzonkami konopi indyjskich znaleźli policjanci w jednym z orneckich mieszkań. Hodowcą roślin okazał się 26-letni mężczyzna. Nielegalne rośliny stały na parapecie w pokoju i kuchni. Funkcjonariusze zabezpieczyli je do badań. Teraz mieszkańcowi Ornety grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Orneccy policjanci ustalili, że mieszkaniec miasta prawdopodobnie uprawia nielegalne rośliny. W trakcie przeszukania mieszkania 26-latka funkcjonariusze znaleźli na parapetach w kuchni i pokoju łącznie 10 donic z krzakami konopi indyjskich.

Zabezpieczone rośliny zostaną wysłane do badań do policyjnego laboratorium kryminalistycznego. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Podczas przesłuchania poinformował policjantów, że nielegalne rośliny uprawiał jako kwiaty ozdobne. Teraz za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Andrzej Duda ponownie prezydentem RP

Dziś (13.07) wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne