Ukradł ze sklepu skrzynkę z alkoholem

Ukradł ze sklepu skrzynkę z alkoholem

- Kategoria: Na sygnale
0

policja

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 33-letniego Roberta L., który ze sklepu spożywczego ukradł skrzynkę z alkoholem. Mężczyzna podczas ucieczki porzucił swój łup po czym ukrył się w pobliskim pensjonacie. Sprawca został przewieziony do komendy. W chwili zatrzymania 33-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Wartość skradzionego mienia wyniosła blisko 300 złotych.

Do kradzieży doszło wczoraj około godziny 19.00 na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Do jednego ze sklepów spożywczych wszedł mężczyzna, który chwycił skrzynkę z butelkami spirytusu i wybiegł na ulicę. Stojący w pobliżu sklepu mężczyzna, słysząc wołania ekspedientki rozpoczął pościg. Po krótkiej chwili dogonił sprawcę, który porzucił swój łup a następnie uciekł do pobliskiego pensjonatu gdzie też się ukrył.

Policjanci, którzy interweniowali w tej sprawie zatrzymali w budynku 33-letniego Roberta L. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Sprawca został przewieziony do komendy, gdzie noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kradzieży mienia. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja