Ukradł biżuterię z domu swojej koleżanki. Już następnego dnia został zatrzymany

Ukradł biżuterię z domu swojej koleżanki. Już następnego dnia został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Jeden dzień trwały poszukiwania 19-latka, który podczas wizyty u swojej koleżanki postanowił okraść jej rodziców. Po wizycie chłopaka, właściciele mieszkania zauważyli brak biżuterii – złotych i srebrnych pierścionków, a także złotego łańcuszka. Straty oszacowano na 3200 złotych. Teraz młody mężczyzna odpowie za kradzież – może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Dywitach przyjęli zawiadomienie o kradzieży biżuterii, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie ich gminy. Jak przekazała zawiadamiająca, biżuteria zginęła po wizycie chłopaka, który spotkał się z jej córką Z mieszkania zginęły złote i srebrne pierścionki, właściciele nie mogli znaleźć również złotego łańcuszka z wisiorkiem. Właściciele oszacowali straty na 3200 złotych.

Już następnego dnia policjanci z Posterunku Policji w Dywitach ustalili i dotarli pod adres zamieszkania podejrzanego mężczyzny. Policjanci zatrzymali 19-latka. Na początku mężczyzna nie przyznawał się do zarzucanego mu czynu – po chwili jednak zrozumiał powagę sytuacji i przekazał informacje na temat skradzionych przedmiotów. Okazało się, że biżuteria trafiła do okolicznych lombardów.

Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. 19-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (rp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s