Ukradł biżuterię z domu swojej koleżanki. Już następnego dnia został zatrzymany

Ukradł biżuterię z domu swojej koleżanki. Już następnego dnia został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Jeden dzień trwały poszukiwania 19-latka, który podczas wizyty u swojej koleżanki postanowił okraść jej rodziców. Po wizycie chłopaka, właściciele mieszkania zauważyli brak biżuterii – złotych i srebrnych pierścionków, a także złotego łańcuszka. Straty oszacowano na 3200 złotych. Teraz młody mężczyzna odpowie za kradzież – może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Dywitach przyjęli zawiadomienie o kradzieży biżuterii, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie ich gminy. Jak przekazała zawiadamiająca, biżuteria zginęła po wizycie chłopaka, który spotkał się z jej córką Z mieszkania zginęły złote i srebrne pierścionki, właściciele nie mogli znaleźć również złotego łańcuszka z wisiorkiem. Właściciele oszacowali straty na 3200 złotych.

Już następnego dnia policjanci z Posterunku Policji w Dywitach ustalili i dotarli pod adres zamieszkania podejrzanego mężczyzny. Policjanci zatrzymali 19-latka. Na początku mężczyzna nie przyznawał się do zarzucanego mu czynu – po chwili jednak zrozumiał powagę sytuacji i przekazał informacje na temat skradzionych przedmiotów. Okazało się, że biżuteria trafiła do okolicznych lombardów.

Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. 19-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (rp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali