Ugodziła męża nożem, bo wrócił do domu pijany

Ugodziła męża nożem, bo wrócił do domu pijany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec 47-latki trzymiesięczny areszt. Kobieta podczas awantury ugodziła męża nożem. Poszkodowany z raną ciętą pleców trafił do szpitala. Podejrzana usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

W minioną sobotę (17.03.18) tuż przed godziną 17.00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów na terenie miasta mężczyzna został ugodzony nożem.

Pod wskazany adres zostali skierowani policjanci załogi patrolowo – interwencyjnej. Tam zastali 48-letniego mężczyznę z raną kłutą pleców. Do przyjazdu karetki funkcjonariusze uciskali ranę opatrunkiem. Następnie pokrzywdzony mieszkaniec miasta został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalili, że 48-latek został zaatakowany przez żonę. Powodem małżeńskiej awantury miało być zdenerwowanie kobiety, po tym jak mąż wrócił do mieszkania pijany.

47-latka została zatrzymana, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dlatego, aby złożyć szczegółowe wyjaśnienia kobieta musiała najpierw wytrzeźwieć.

Wczoraj przedstawiono mieszkance Lidzbarka Warmińskiego zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Również wczoraj Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec 47-latki trzymiesięczny areszt.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/in)
Źródło: KWP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali