Ugodziła męża nożem, bo wrócił do domu pijany

Ugodziła męża nożem, bo wrócił do domu pijany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec 47-latki trzymiesięczny areszt. Kobieta podczas awantury ugodziła męża nożem. Poszkodowany z raną ciętą pleców trafił do szpitala. Podejrzana usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

W minioną sobotę (17.03.18) tuż przed godziną 17.00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów na terenie miasta mężczyzna został ugodzony nożem.

Pod wskazany adres zostali skierowani policjanci załogi patrolowo – interwencyjnej. Tam zastali 48-letniego mężczyznę z raną kłutą pleców. Do przyjazdu karetki funkcjonariusze uciskali ranę opatrunkiem. Następnie pokrzywdzony mieszkaniec miasta został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalili, że 48-latek został zaatakowany przez żonę. Powodem małżeńskiej awantury miało być zdenerwowanie kobiety, po tym jak mąż wrócił do mieszkania pijany.

47-latka została zatrzymana, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dlatego, aby złożyć szczegółowe wyjaśnienia kobieta musiała najpierw wytrzeźwieć.

Wczoraj przedstawiono mieszkance Lidzbarka Warmińskiego zarzut usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Również wczoraj Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmińskim przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec 47-latki trzymiesięczny areszt.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/in)
Źródło: KWP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili