Trwają poszukiwania zaginionego Mirosława Paź

Trwają poszukiwania zaginionego Mirosława Paź

- Kategoria: Na sygnale
0

zaginiony-miroslaw-p

Policjanci nadal prowadzą poszukiwania zaginionego 22-latka. Mirosław Paź ostatni raz widziany był w środę na terenie olsztyńskiego kampusu Kortowo. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr 997 lub bezpośrednio z policjantką prowadzącą sprawę tel. 605 549 341.

Trwają poszukiwania zaginionego Mirosława Paź. Mężczyzna ostatni raz widziany był w środę (15.03) około godz. 22:00 na terenie olsztyńskiego kampusu i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policjanci od momentu przyjęcia zawiadomienia o jego zaginięciu prowadzą akcję poszukiwawczą. Sprawdzony został monitoring z miasteczka studenckiego oraz z kamer miejskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli również nagrania z okolicznych przystanków i autobusów. Niestety, żadna z kamer nie zarejestrowała, aby 22- latek opuścił teren kampusu.

Przeprowadzono również rozmowy z rodziną oraz znajomymi mężczyzny, w tym w szczególności z osobami, z którymi spędzał środowy wieczór.

Policyjni wodniacy sprawdzili linię brzegową pobliskiego jeziora. Przeczesano również okoliczne lasy, tereny podmokłe, okolice ciągów komunikacyjnych oraz wszelkie miejsca, którymi Mirosław Paź po wyjściu z budynku mógł się przemieszczać.

W poszukiwania zaangażowane zostały również inne służby. Płetwonurkowie ze Straży Pożarnej sprawdzili dno pobliskiego jeziora. Do akcji włączyli się również ochotnicy z Klebarka wraz ze specjalnie przeszkolonymi do poszukiwań psami oraz specjalna grupa ratowników z olsztyńskiego PCK.

Dziś płetwonurkowie ze Straży Pożarnej ponownie włączą się do akcji. Tym razem przeszukiwać będą dno jeziora za pomocą sonaru.

Komunikaty o zaginięciu 22- latka zostały rozesłane do jednostek na terenie całej Polski. Wykorzystano również Regionalny System Ostrzegania. Informacja o zaginionym trafiła także m. in. do taksówkarzy i kierowców autobusów.

Jak mówią policjanci – sprawa jest wielotorowa. Sprawdzany jest każdy wątek. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr 997 lub bezpośrednio z policjantką prowadzącą sprawę tel. 605 549 341.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja