Tragiczny wypadek na trasie Drygały – Pogorzel Wielka

Tragiczny wypadek na trasie Drygały – Pogorzel Wielka

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie Drygały – Pogorzel Wielka. W wypadku zginął kierowca pojazdu marki Volkswagen Polo, 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej.

W niedzielę (14 stycznia br.) wczesnym rankiem policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej między Drygałami, a Pogorzelą Wielką w gminie Biała Piska. Zdarzenie miało miejsce najprawdopodobniej w nocy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi. Wiele wskazuje na to, że uderzył w kamienie leżące przy drodze. Auto dachowało i ostatecznie volkswagen zatrzymał się na polu w odległości około 20 metrów od jezdni.

Jak ustalili policjanci za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej jechał sam.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn (as/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Potrącenie rowerzysty na trasie Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego