Tragiczny wypadek na trasie Drygały – Pogorzel Wielka

Tragiczny wypadek na trasie Drygały – Pogorzel Wielka

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie Drygały – Pogorzel Wielka. W wypadku zginął kierowca pojazdu marki Volkswagen Polo, 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej.

W niedzielę (14 stycznia br.) wczesnym rankiem policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej między Drygałami, a Pogorzelą Wielką w gminie Biała Piska. Zdarzenie miało miejsce najprawdopodobniej w nocy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi. Wiele wskazuje na to, że uderzył w kamienie leżące przy drodze. Auto dachowało i ostatecznie volkswagen zatrzymał się na polu w odległości około 20 metrów od jezdni.

Jak ustalili policjanci za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej jechał sam.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn (as/rj)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Niszczyli świąteczne ozdoby – wypatrzył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś w nocy kamery monitoringu miejskiego uchwyciły dwóch