Tragiczny wypadek na torach w Olsztynie

Tragiczny wypadek na torach w Olsztynie

- Kategoria: Na sygnale, Wiadomości
0

wypadek-na torach-fot.kwp-olsztyn

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na nielegalnym przejściu przez torowisko. Prawdopodobną przyczyną wypadku było przebieganie przez 31-letniego mieszkańca Olsztyna przez tory. Pociąg relacji Olsztyn – Bielsko Biała z powodu wypadku będzie miał opóźnienie do czasu zakończenia czynności procesowych trwających na miejscu zdarzenia.

Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło o godzinie 7.11 w rejonie Osiedla Dajtki na nielegalnym przejściu przez torowisko. Wówczas to pociąg relacji Olsztyn – Bielsko Biała potracił osobę pieszą przebiegająca przez tory. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 31-letni mieszkaniec Olsztyna.

Maszynista oraz kierownik pociągu zostali przebadani przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie – obaj byli trzeźwi.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki, którzy ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. Z powodu tego zdarzenia pociąg będzie miał opóźnienie do czasu zakończenia czynności procesowych trwających na miejscu zdarzenia.

 

Źródło, fot: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Rusza policyjna akcja „Majowy weekend”

Jak co roku policjanci przygotowują działania „Majowy weekend”,