wypadek-na torach-fot.kwp-olsztyn

Tragiczny wypadek na torach w Olsztynie

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na nielegalnym przejściu przez torowisko. Prawdopodobną przyczyną wypadku było przebieganie przez 31-letniego mieszkańca Olsztyna przez tory. Pociąg relacji Olsztyn – Bielsko Biała z powodu wypadku będzie miał opóźnienie do czasu zakończenia czynności procesowych trwających na miejscu zdarzenia.

Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło o godzinie 7.11 w rejonie Osiedla Dajtki na nielegalnym przejściu przez torowisko. Wówczas to pociąg relacji Olsztyn – Bielsko Biała potracił osobę pieszą przebiegająca przez tory. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 31-letni mieszkaniec Olsztyna.

Maszynista oraz kierownik pociągu zostali przebadani przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie – obaj byli trzeźwi.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki, którzy ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. Z powodu tego zdarzenia pociąg będzie miał opóźnienie do czasu zakończenia czynności procesowych trwających na miejscu zdarzenia.

 

Źródło, fot: KWP Olsztyn

Zobacz również

fot. KWP Olsztyn

Policjanci zlikwidowali nielegalną plantację marihuany należącą do 18-latka

Funkcjonariusze z Braniewa i Fromborka zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków oraz ich uprawę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>