wypadek-na torach-fot.kwp-olsztyn

Tragiczny wypadek na torach w Olsztynie

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na nielegalnym przejściu przez torowisko. Prawdopodobną przyczyną wypadku było przebieganie przez 31-letniego mieszkańca Olsztyna przez tory. Pociąg relacji Olsztyn – Bielsko Biała z powodu wypadku będzie miał opóźnienie do czasu zakończenia czynności procesowych trwających na miejscu zdarzenia.

Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło o godzinie 7.11 w rejonie Osiedla Dajtki na nielegalnym przejściu przez torowisko. Wówczas to pociąg relacji Olsztyn – Bielsko Biała potracił osobę pieszą przebiegająca przez tory. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 31-letni mieszkaniec Olsztyna.

Maszynista oraz kierownik pociągu zostali przebadani przez policjantów na zawartość alkoholu w organizmie – obaj byli trzeźwi.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza oraz technik kryminalistyki, którzy ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. Z powodu tego zdarzenia pociąg będzie miał opóźnienie do czasu zakończenia czynności procesowych trwających na miejscu zdarzenia.

 

Źródło, fot: KWP Olsztyn

Zobacz również

jezioro

Pod samochodem osobowym załamał się lód. Kierowca utonął

Na Jeziorze Tejstymy gm. Biskupiec pod samochodem osobowym załamał się lód. Płetwonurkowie ze Straży Pożarnej ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>