Tragiczne zderzenie auta z łosiem

Tragiczne zderzenie auta z łosiem

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-55

Na trasie Kozarek Wielki-Sorkwity doszło do tragicznego wypadku. Do zdarzenia doszło gdy na jezdnię wbiegł łoś. Niestety 37-letni kierowca osobówki zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w nocy po godzinie 23.00 na krajowej szesnastce na odcinku Kozarek Wielki-Sorkwity. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, na jezdnię przed nadjeżdżającego volkswagena wbiegł łoś. W wyniku uderzenia kierujący osobówką wjechał do przydrożnego rowu. Niestety 37-latek poniósł śmierć na miejscu. Zwierzę również nie przeżyło.

Do mniej tragicznych zdarzeń z udziałem zwierzyny leśnej doszło na początku września.

W niedzielę (06.09.20r.) po godz. 15:00 na DK16 na odcinku Kozarek Wielki – Sorkwity na jezdnię wbiegł łoś zderzając się z prawidłowo jadącym fordem fiestą. W wyniku zderzenia zwierzę padło, natomiast kierująca osobówką nie odniosła poważnych obrażeń.
Tego samego dnia po godzinie 20.00 na drodze K16 w miejscowości Nowy Probark doszło do kolejnego zdarzenia ze zwierzyną leśną. W osobowe suzuki uderzyła przebiegająca sarna, która w wyniku zderzenia padła. Kierująca osobówką nie odniosła obrażeń.

Źróło: KWP Olsztyn (dk/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 340 nowych przypadków na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (25.10) o 11742 nowych