Tomasz Drwal nie wystąpi na gali KSW 29. Mamed Khalidov czeka na nowego rywala

Tomasz Drwal nie wystąpi na gali KSW 29. Mamed Khalidov czeka na nowego rywala

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

mamed-drwal

Jak informuje federacja KSW, na gali KSW 29, która odbędzie się 6 grudnia w Krakowie nie dojdzie do długo wyczekiwanego przez kibiców pojedynku Mameda Khalidova z Tomaszem Drwalem. Po raz kolejny na przeszkodzie starcia legend stanęła kontuzja.

6 grudnia podczas gali KSW 29 w Krakowie nie dojdzie do pojedynku dwóch czołowych zawodników europejskiego MMA. Zawodnik z Krakowa doznał urazu kręgosłupa i już jutro podda się operacji w jednym z krakowskich szpitali.

Największa europejska organizacja jest w tej chwili na etapie finalizowania wartościowego zastępczego zawodnika, który w walce wieczoru KSW 29 skrzyżuje rękawice z Memedem Khalidovem (29-4).

Nieoficjalne mówi się, że naprzeciw najlepszego polskiego zawodnika stanie, zwolniony niedawno z UFC – Francis Carmont (21-10).

Podczas grudniowej gali KSW 29  miało również dojść do pojedynku pomiędzy Michałem Materlą a Melvinem Manhoefem. Jednak podczas przygotowań do pojedynku z Holendrem zawodnik ze szczecina złamał kość śródstopia i będzie musiał pauzować przez najbliższe kilka tygodni.

Gala KSW 29 będzie w całości dostępna w systemie PPV m.in. na platformie Cyfrowego Polsatu oraz na www.kswtv.com.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

24-latek odpowie za uprawę konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa