Stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

Stracili prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztynfot. KMP Olsztyn

Policjanci zatrzymali kierujących, którzy stracili prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Funkcjonariusze wyciągają surowe konsekwencje wobec nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego, którzy swoim niebezpiecznym zachowaniem stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników dróg.

W środę (24.02.2021) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na al. Sikorskiego w Olsztynie ok. godz. 22:00 zatrzymali do kontroli drogowej osobowe volvo, którego kierowca jechał z prędkością 113 km/h, gdzie dopuszczalna prędkość dopuszczalna wynosi 50 km/h. Za kierownicą auta siedział 25-letni mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego. Kilkanaście minut później policjanci w tym samym miejscu zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi, którego 30-letni kierowca przekroczył prędkość o 51 km/h.

25 i 30-latek stracili już prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Nie odbyło się również bez wysokich mandatów. Na konto kierujących dopisane zostanie również 10 punktów karnych.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd przyspiesza Narodowy Program Szczepień. Do 9 maja e-skierowania dla wszystkich Polaków 18+

Do 9 maja każdy z nas, kto skończył