Piłka nożnaSport

Stomil wygrał z Olimpią Grudziądz 2:0

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali w spotkaniu sparingowym ze swoim ligowym rywalem – Olimpią Grudziądz 2:0 (2:0). Bramki dla olsztynian zdobyli w 43 minucie Łukasz Jegliński oraz w 45 minucie Paweł Baranowski.

Składy obu drużyn:

Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc (60, 17. Tomasz Strzelec), 5. Paweł Baranowski (70, 4. Andrzej Niewulis), 4. Andrzej Niewulis (60, 3. Rafał Remisz), 23. Kamil Hempel (60, 2. Wojciech Dziemidowicz) – 9. Łukasz Suchocki (60, 95. Patryk Kun), 7. Paweł Głowacki (46, 16. Dawid Szymonowicz), 31. Michał Glanowski (60, 14. Piotr Łysiak), 21. Łukasz Jegliński (60, 24. Karol Żwir), 13. Dominik Kun (60, 77. Paweł Łukasik) – 87. Szymon Kaźmierowski (46, 20. Paweł Piceluk).

Olimpia Grudziądz: Daniel Osiecki (46 Michał Wróbel) – Robert Pisarczuk (78 Bartosz Fafiński), Grzegorz Gebauer (46 Sławomir Mazurkiewicz), Marcin Staniek, Adam Banasiak (69 Maciej Rogalski) – Adrian Frańczak, Dariusz Kłus (69 Dariusz Gawęcki), Dariusz Gawęcki (46 Mariusz Kryszak), Piotr Ruszkul (46 Marcin Smoliński), Maciej Rogalski (46 Robert Szczot) – Jan Pawłowski (46 Adam Cieśliński).