Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn zremisował z Wisłą Płock

W meczu 11 kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn zremisował na własnym boisku z Wisłą Płock 1:1. Biało – niebiescy objęli prowadzenie w 45 minucie meczu po golu Grzegorza Lecha z rzutu karnego, ale tuż przed końcem drugiej połowy goście zdołali doprowadzić do wyrównania. Bramkę dla Wisły zdobył Mikołaj Lebedyński.

Stomil Olsztyn – Wisła Płock 1:1
Składy drużyn
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak – 9. Łukasz Suchocki (87, 22. Tsubasa Nishi), 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 10. Irakli Meschia (67, 12. Michał Trzeciakiewicz), 5. Grzegorz Lech – 88. Rafał Kujawa.
Wisła Płock: 87. Seweryn Kiełpin – 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 14. Marko Radić (59, 10. Jakub Bąk) – 7. Damian Piotrowski (71, 16. Dominik Kun), 21. Maksymilian Rogalski (26, 23. Piotr Mroziński), 89. Wojciech Łuczak, 41. Dimityr Ilijew, 9. Arkadiusz Reca – 11. Mikołaj Lebedyński.
Żółta kartka: Grzegorz Lech
Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).