Sport

Stomil zremisowaał z Arką Gdynia 1:1

Remisem 1 :1 zakończył się mecz sparingowy pomiędzy Stomilem Olsztyn a Arką Gdynia. Bramkę dla olsztyńskiego zespołu strzelił Szymon Kaźmierowski.

Od początku meczu spotkanie toczyło się na bardzo słabym poziomie.  Obydwie drużyny nie potrafiły stworzyć sobie sytuacj do zdobycia bramki.

Dopiero w 39. minucie z bliskiej odległości strzelał głową Marcus Vinícius, jednak świetną interwencją popisał się Michał Leszczyński. Dwie minuty później olsztyński bramkarz nie zdołał już zatrzymać Brazylijczyka i ten zdobył gola  na 1:0 dla Arki.

Na minutę przed końcem pierwszej połowy bramkę wyrównującą zdobył Szymon Kaźmierowski, który wykorzystał błąd bramkarza Arki, Macieja Szlagi.

Na siedem minut przed końcem meczu w dobrej sytuacji znalazł się jeszcze zawodnik Stomilu Łukasz Suchocki, ale nie potrafił on pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 1:1 (1:1)

0:1 – Marcus Vinícius (41), 1:1 – Kaźmierowski (45)

Stomil: Leszczyński – Bucholc, Baranowski, Niewulis, Hempel, Suchocki, Głowacki, Jegliński, Lech, Kaczmarek (46 Kun), Kaźmierowski

Arka Gdynia: Szlaga – Krajanowski (60 Kubowicz), Jarzębowski (60 Sobieraj), Brodziński (60 Wallace),Tomasik (60 Dettlaff), Grzelak (60 Brzuzy), Rzuchowski (60 Pruchnik), Szwoch (60 Gałecki), Kuklis (60 Surdykowski), Radzewicz (60 Wojowski), Vinícius (60 Zwoliński)