Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn przegrał z Kolejarzem Stróże 2:3

Drużyna Stomilu Olsztyn, która walczy o utrzymanie w I lidze,  przegrała na własnym stadionie z Kolejarzem Stróże 2:3. Olsztynianie mecz zaczęli dobrze. Już prawie na początku pierwszej połowy w 14 minucie bramkę dla Stomilu zdobył Paweł Piceluk.

Stomil jednak długo prowadzenia w meczu nie utrzymał. W 38 minucie meczu bramkę dla Kolejarza strzelił Marcin Stefanik.  1:1 – taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania. Po przerwie olsztynianie ruszyli do ataku i w 53 minucie drugiego gola strzelił Paweł Baranowski.
Stomil długo z prowadzenia w meczu się nie nacieszył. W 59 minucie  na 2:2 wyrównał Kamil Kurowski, a w 80 minucie drużyna Kolejarza Stróże wyszła na prowadzenie po bramce Kamila Nitkiewicza. Ważny mecz dla Stomilu zakończył się zwycięstwem Kolejarza Stróże 3:2.

Składy drużyn:

Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 3. Rafał Remisz, 5. Paweł Baranowski, 27. Kamil Hempel – 13. Dominik Kun (67 9. Łukasz Suchocki), 31. Michał Glanowski (74 77. Paweł Łukasik), 21. Łukasz Jegliński, 55. Grzegorz Lech, 6. Paweł Kaczmarek – 11. Paweł Piceluk.
Kolejarz Stróże: 12. Marcin Zarychta – 2. Rafał Pietrzak, 5. Dawid Szufryn, 6. Kamil Nitkiewicz, 7. Marcin Stefanik, 10. Krzysztof Markowski, 13. Witold Cichy, 14. Marcin Adamek, 23. Cheikh Niane, 27. Janusz Wolański, 19. Maciej Kowalczyk.