Piłka nożnaSport

Stomil Olsztyn nadal w strefie spadkowej

Stomil Olsztyn zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Miedzią Legnica 1:1. Bramki dla obydwu drużyn padły w drugiej połowie spotkania. Prowadzenie olsztyńskiej drużynie zapewnił Paweł Łukasik w 60′ minucie meczu, wyrównał 120 sekund później Patryk Szymański. Po sobotnim meczu Stomil nadal pozostaje w strefie spadkowej.

Składy drużyn

Miedź Legnica
Aleksander Ptak, Ireneusz Brożyna, Tomasz Midzierski, Adrian Woźniczka, Krzysztof Wołczek, Radosław Bartoszewicz, Bartosz Nowak (46′ Piotr Kasperkiewicz), Piotr Madejski (46′ Bartosz Machaj), Wojciech Łobodziński, Mateusz Szczepaniak, Patryk Szymański

Stomil Olsztyn
Piotr Skiba, Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Arkadiusz Koprucki, Marcin Warcholak (90′ Paweł Głowacki), Piotr Darmochwał (67′ Yasuhiro Kato), Dawid Szymonowicz, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Patryk Kun, Paweł Łukasik (64′ Tomasz Bzdęga)

Bramki
60′ Paweł Łukasik – Stomil Olsztyn
62′ Patryk Szymański – Miedź Legnica

Żółte kartki
4′ Paweł Łukasik – Stomil Olsztyn