Startup Weekend w Olsztynie

Startup Weekend w Olsztynie

start-up-osztyn

Po raz piąty w Olsztynie odbędzie się impreza Startup Weekend. To okazja dla każdego, aby rozwinąć swoje umiejętności biznesowe i zacząć karierę. Wydarzenie odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w stylu lat 80-tych.

Startup Weekend Olsztyn to 54 godzinny maraton tworzenia projektów biznesowych. W jego trakcie  uczestnicy będa mieli szansę zweryfikować swój pomysł na biznes, pracować w zespole czy poznać inspirujących mentorów. – Z pomocą innych sprawdzisz, czy Twój pomysł ma szansę stać się intratnym przedsięwzięciem. Wszystko to, odbędzie się pod okiem mentorów, którzy będą tam, by służyć swoją pomocą i doświadczeniem – przekonują organizatorzy.

Dotychczas odbyły się cztery edycje tego wydarzenia, w których wzięło udział kilkaset osób. Niektóre z pomysłów, które zostały zaprezentowane na Startup Weekendzie nadal są rozwijane – aplikacja Rally Viewer czy gra mobilna Slavic Monsters.

Wydarzenie poprzedzać będą warsztaty oraz spotkanie, podczas którego przedsiębiorcy opowiedzą o swoich porażkach biznesowych.

Więcej informacji na stronie http://swolsztyn.pl, a także na fanpage’u Startup Weekend Olsztyn.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało dla województwa warmińsko-mazurskiego