Spotkanie z Hanną Brakoniecką

Spotkanie z Hanną Brakoniecką

- Kategoria: Kultura
0

h-brakoniecka-spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w czwartek, 7 grudnia o godz. 16.30 na spotkanie z Hanną Brakoniecką promujące jej najnowszą książkę „Gdzie ja do nieba teraz pójdę”.

Hanna Brakoniecka będzie gościem podczas spotkania w Muzotece WBP. Wydarzenie odbędzie się w ramach Olsztyńskich Dni Literatury, których organizatorem jest SPP Oddział Olsztyn. O najnowszej książce pt. „Gdzie ja do nieba teraz pójdę, czyli 77 opowieści o bogach naszych powszednich” z jej autorką rozmawiał będzie dr hab. Krzysztof D. Szatrawski, prof. UWM. Wydarzeniu towarzyszyć będzie występ muzyczny Agnieszki Włodarskiej i Katarzyny Matwiejczuk pt. „Boskie refleksy z pieśni tradycyjnej”.

Po wydanej w 2013 roku książce Wjechał we mnie tramwaj, czyli 77 historii o miłości Hanna Brakoniecka nakładem SPP Oddział Olsztyn opublikowała kolejną pozycję. Książki tworzą swojego rodzaju cykl krótkich opowieści głównie na temat relacji międzyludzkich. Tym razem autorka przenosi nas do świata naszych bogów: zapomnianych, odrzuconych, ale i tych wciąż obecnych. Warto wejść w ten świat, sprawdzić, w którym stadium jesteśmy, gdzie prowadzi nasza droga.

7 grudnia /czwartek/ 2017 r., godz. 16.30
Muzoteka WBP, ul. 1 Maja 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pobił 55-latka, wrzucił go do bagażnika, a następnie utopił w stawie. Usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Biała Piska podejrzanego