spotkanie z dr. Bogdanem Włodarczykiem – autorem koncepcji „Akademia Biznesu UWM innowacyjnym sposobem na edukację”

spotkanie z dr. Bogdanem Włodarczykiem – autorem koncepcji „Akademia Biznesu UWM innowacyjnym sposobem na edukację”

akademia-biznesu-uwm

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w ramach cyklu „UWM – NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ” na spotkanie z dr. Bogdanem Włodarczykiem – autorem koncepcji „Akademia Biznesu UWM innowacyjnym sposobem na edukację”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w 2018 roku na kontynuację spotkań z cyklu „UWM – NAUKA  – KULTURA – ROZWÓJ”. Mieliśmy już okazję, by w 2016 roku obejrzeć wystawę dotyczącą uniwersyteckich innowacyjności, rok później wysłuchaliśmy ciekawych rozważań na temat odnawialnych źródeł energii, a w tym roku poznamy ideę Akademii Biznesu UWM.

Zarząd Klubu „ Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów UWM uprzejmie informuje, że organizuje cykl spotkań UWM- NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ”.

Zapraszamy na nie mieszkańców Olsztyna, a w szczególności absolwentów Uczelni. Spotkania po latach z wybitnymi uczonymi naszego Uniwersytetu, pozwolą na poznanie mniej znanych ale trwałych osiągnięć badawczych zastosowanych w gospodarce, genezę przekształceń uczelni od Wyższej Szkoły Rolniczej do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego a także głębsze uświadomienie wielorakiego historycznego i perspektywicznego wpływu prężnego ośrodka naukowego na rozwój miasta Olsztyna i regionu. Zamierzamy także zapraszać na nasze spotkania absolwentów, którzy osiągnęli sukcesy w życiu publicznym i gospodarczym w kraju czy w instytucjach międzynarodowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy w programowaniu kolejnych spotkań. Prosimy o zgłaszanie tematów lub propozycje osób, które zaprosimy na kolejne spotkania.

Nasze adresy: leon.szelag@wp.pl ; doremster@gmail.com

Współorganizator: Klub „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

26 lutego /poniedziałek/ 2018 r., godz. 16.30

Pokój z widokiem (II piętro), Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

Dr Bogdan Włodarczyk jest adiunktem na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – dyrektorem Akademii Biznesu UWM. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie oraz studiów MBA- RSM Erasmus University i BCC w Warszawie . Posiada certyfikaty Maklera Papierów Wartościowych a także dyplomowanego pracownika bankowego i specjalisty bankowego Związku Banków Polskich. Doktorat uzyskał na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w 2011 roku. Jego główne zainteresowania naukowe obejmują wpływ sektora finansowego na sferę realną gospodarki. Jest autorem książek i wielu artykułów z dziedziny finansów.

Od początku swojej kariery zawodowej i naukowej jest ściśle związany z praktyką gospodarczą. Był m.in. maklerem-specjalistą na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz pełnił wiele funkcji menadżerskich w bankach , tj. dyrektora oddziału, regionu i makroregionu PKO BP . Zajmował się współpracą z przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi. Pełnił wiele funkcji w radach nadzorczych spółek prawa handlowego oraz w stowarzyszeniach zawodowych i naukowych.

Dr Bogdan Włodarczyk jest autorem interesujących koncepcji innowacyjnego akademickiego kształcenia ludzi dla potrzeb biznesu. Doceniając jego duże doświadczenie zawodowe i zainteresowania naukowe Rektor UWM powierzył mu zorganizowanie uniwersyteckiej Akademii Biznesu. Podczas spotkania gość podzieli się swoimi niekonwencjonalnymi i innowacyjnymi pomysłami.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja