spotkanie z dr. Bogdanem Włodarczykiem – autorem koncepcji „Akademia Biznesu UWM innowacyjnym sposobem na edukację”

spotkanie z dr. Bogdanem Włodarczykiem – autorem koncepcji „Akademia Biznesu UWM innowacyjnym sposobem na edukację”

akademia-biznesu-uwm

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w ramach cyklu „UWM – NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ” na spotkanie z dr. Bogdanem Włodarczykiem – autorem koncepcji „Akademia Biznesu UWM innowacyjnym sposobem na edukację”

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w 2018 roku na kontynuację spotkań z cyklu „UWM – NAUKA  – KULTURA – ROZWÓJ”. Mieliśmy już okazję, by w 2016 roku obejrzeć wystawę dotyczącą uniwersyteckich innowacyjności, rok później wysłuchaliśmy ciekawych rozważań na temat odnawialnych źródeł energii, a w tym roku poznamy ideę Akademii Biznesu UWM.

Zarząd Klubu „ Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów UWM uprzejmie informuje, że organizuje cykl spotkań UWM- NAUKA – KULTURA – ROZWÓJ”.

Zapraszamy na nie mieszkańców Olsztyna, a w szczególności absolwentów Uczelni. Spotkania po latach z wybitnymi uczonymi naszego Uniwersytetu, pozwolą na poznanie mniej znanych ale trwałych osiągnięć badawczych zastosowanych w gospodarce, genezę przekształceń uczelni od Wyższej Szkoły Rolniczej do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego a także głębsze uświadomienie wielorakiego historycznego i perspektywicznego wpływu prężnego ośrodka naukowego na rozwój miasta Olsztyna i regionu. Zamierzamy także zapraszać na nasze spotkania absolwentów, którzy osiągnęli sukcesy w życiu publicznym i gospodarczym w kraju czy w instytucjach międzynarodowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy w programowaniu kolejnych spotkań. Prosimy o zgłaszanie tematów lub propozycje osób, które zaprosimy na kolejne spotkania.

Nasze adresy: leon.szelag@wp.pl ; doremster@gmail.com

Współorganizator: Klub „Ziemia Warmińska” Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

26 lutego /poniedziałek/ 2018 r., godz. 16.30

Pokój z widokiem (II piętro), Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

Dr Bogdan Włodarczyk jest adiunktem na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – dyrektorem Akademii Biznesu UWM. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie oraz studiów MBA- RSM Erasmus University i BCC w Warszawie . Posiada certyfikaty Maklera Papierów Wartościowych a także dyplomowanego pracownika bankowego i specjalisty bankowego Związku Banków Polskich. Doktorat uzyskał na Wydziale Nauk Ekonomicznych UWM w 2011 roku. Jego główne zainteresowania naukowe obejmują wpływ sektora finansowego na sferę realną gospodarki. Jest autorem książek i wielu artykułów z dziedziny finansów.

Od początku swojej kariery zawodowej i naukowej jest ściśle związany z praktyką gospodarczą. Był m.in. maklerem-specjalistą na Giełdzie Papierów Wartościowych oraz pełnił wiele funkcji menadżerskich w bankach , tj. dyrektora oddziału, regionu i makroregionu PKO BP . Zajmował się współpracą z przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi. Pełnił wiele funkcji w radach nadzorczych spółek prawa handlowego oraz w stowarzyszeniach zawodowych i naukowych.

Dr Bogdan Włodarczyk jest autorem interesujących koncepcji innowacyjnego akademickiego kształcenia ludzi dla potrzeb biznesu. Doceniając jego duże doświadczenie zawodowe i zainteresowania naukowe Rektor UWM powierzył mu zorganizowanie uniwersyteckiej Akademii Biznesu. Podczas spotkania gość podzieli się swoimi niekonwencjonalnymi i innowacyjnymi pomysłami.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Budimex kontynuuje prace nad wiaduktem w Ostródzie

Budimex, mimo zimy, nie przerywa pracy na budowie