Spotkanie autorskie Leszka Balcerowicza w Olsztynie

Spotkanie autorskie Leszka Balcerowicza w Olsztynie

balcerowicz-ksiazka

Już 13 sierpnia o 18:00 w Olsztynie odbędzie się pierwsze spotkanie autorskie dotyczące najnowszej książki „Lech. Leszek. Wygrać wolność”, aut. Lecha Wałęsy, Leszka Balcerowicza i Katarzyny Kolendy-Zaleskiej. Wydarzenie odbędzie się w Księżnicy Polskiej Księgarni (Centrum Książki) przy pl. Jana Pawła II 2/3A w Olsztynie.

W wydarzeniu udział weźmie Leszek Balcerowicz – ekonomista, minister finansów i wicepremier w rządzie Tadeusza Mazowieckiego

Po dyskusji będzie możliwość zakupienia książki oraz uzyskania autografu. Wstęp bezpłatny.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2290029864550850/

Opis książki:

Książkę wydało Wydawnictwo Znak. Patronem publikacji jest telewizja TVN24

Książka od 5 czerwca dostępna jest w Empiku.

Czym jest wolność dla Lecha Wałęsy i Leszka Balcerowicza? W jaki sposób ich działania i decyzje doprowadziły do przemian w Polsce? Jaką cenę zapłacili ich architekci? – to tylko niektóre z pytań, jakie padną podczas spotkania z autorami książki, która jest zapisem rozmowy Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Lechem Wałęsą i Leszkiem Balcerowiczem. Jedni z najważniejszych aktorów polskiej transformacji odsłaniają kulisy tamtego okresu, jego trudnych wyborów, poświęcenia, pracy i ich stosunków – związkowego przywódcy, który został prezydentem, i naukowca, na którego spadła odpowiedzialność za przemiany ekonomiczne.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: Kolejny duży wzrost zakażeń w woj. warmińsko-mazurskim

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (27.09) o 1350 nowych