Spotkania rodzinne w Olsztynie

Spotkania rodzinne w Olsztynie

- Kategoria: Polecane artykuły
0

zdj-art23556778

W życiu każdej rodziny i każdej pary przychodzi kiedyś taki moment, kiedy trzeba podjąć się organizacji imprezy rodzinnej: wesela, jubileuszu, czy spotkania po uroczystościach religijnych. Takie wydarzenia są zawsze pełne wzruszeń, pięknych i radosnych chwil, oraz oczywiście dobrej zabawy – jednakże same przygotowania do nich wiążą się zazwyczaj ze sporym wysiłkiem organizacyjnym.

Imprezy rodzinne w Olsztynie

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak dużo czasu trzeba poświęcić na rozmowy w sprawie sali, wybór elementów dekoracyjnych (na przykład, dobór kwiatów, wystrój i układ sali, itp.), czy podjęcie odpowiednich decyzji odnośnie menu. Podczas imprez okolicznościowych musimy dogodzić przecież osobom w różnym wieku, o różnych gustach, temperamentach i potrzebach. Dlatego tak ważne jest zaufanie do organizatora, który weźmie na swoje barki wysiłek sprostania naszym oczekiwaniom, na przykład podczas organizacji wesela czy chrzcin w Olsztynie. Duża rodzina jest wówczas nie tylko źródłem radości, ale także wyzwaniem – w końcu chcemy spełnić oczekiwania wszystkich babć, cioć, dziadków i wujków.

Sam Olsztyn to przepiękne, zielone miasto. Cechują go duże przestrzenie, brak natłoku biurowców i pośpiechu wielkomiejskiej komunikacji, wreszcie niemalże parkowe piękno olsztyńskiej dzielnicy Kortowo. Jest tutaj wiele możliwości przygotowania wydarzeń okolicznościowych, dlatego warto sprawdzić ofertę lokalnych hoteli z salami dedykowanymi dla różnego rodzaju imprez i spotkań.

Hotel HP Park w Olsztynie

Gdy będziemy się zastanawiać, gdzie zorganizować chrzciny, wesele, lub inne ważne wydarzenie w Olsztynie, powinniśmy pomyśleć, jakie będzie idealne miejsce na tego rodzaju imprezy i czego właściwie możemy się spodziewać po wybranym przez nas obiekcie czy hotelu. Niezależnie jakiego rodzaju będzie to wydarzenie, weźmy pod uwagę fakt, iż będziemy potrzebować dużej sali restauracyjnej. Taką oferuje między innymi Hotel HP Park w Olsztynie, gdzie goście swobodnie będą mogli zjeść i porozmawiać, a potem przenieść się na niedaleki parkiet taneczny. Ta część hotelu jest na tyle obszerna, że pomieści aż do 220 osób, jest więc idealna dla dużych rodzin. Tutaj biegające i radośnie bawiące się dzieci nie powinny stanowić żadnego problemu – umiejscowiona na parterze restauracja jest bowiem przestronna oraz skomunikowana z drewnianym tarasem i przepięknym ogrodem. Sam taras jest na tyle duży, że w razie potrzeby i przy sprzyjającej pogodzie część imprezy można przenieść na świeże powietrze, tak by goście mogli swobodnie odetchnąć od zgiełku głównej imprezy.

Trzeba też wspomnieć, że w okresie letnim HP Hotel na olsztyńskim Kortowie oferuje możliwość przygotowania rodzinnego wydarzenia w ogromnym namiocie Restaurant Panorama Terrace, rozłożonym wprost w urokliwym ogrodzie. Duża i dobrze zorganizowana restauracja z miejscem do tańczenia, to rzecz jasna nie wszystko, czego powinniśmy wymagać od dobrego hotelu w ważnym familijnym dniu. Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę także dostępną przestrzeń. Sam ogród to miejsce bezpiecznych zabaw dla dzieci, chociażby na mini placu zabaw, boisku, czy w czasie zapewnionych przez obsługę animacji. Poza tym Hotel HP Park zapewnia dla zamiejscowych gości miejsca noclegowe w świetnym standardzie. Wyjątkowe udogodnienie stanowi tu fakt, iż pokoje dla gości hotelowych znajdują się tuż nad salą restauracyjną. A na tych, którzy na naszą uroczystość przybędą samochodem, czeka przestronny parking hotelowy.

Warto też wspomnieć, że HP Hotel w Olsztynie jest zaangażowany w promocję miasta i jego atrakcji. Dzięki zacieśnieniu współpracy m. in. z Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera, Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel oraz z Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym goście hotelu otrzymują 25% zniżki na wejścia do powyżej wymienionych instytucji. Sama lokalizacja hotelu (olsztyńskie Stare Miasto oddalone jest o około 4 km) pozwala na spacer spokojnym i malowniczym Kortowem w kierunku centrum Olsztyna i zapoznanie się z miejscowymi atrakcjami.

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Dobra Energia dla Olsztyna wybuduje w stolicy Warmii i Mazur ekociepłownię

Firma Dobra Energia dla Olsztyna wybuduje w stolicy