Sportowa rywalizacja w szczytnym celu – dołącz do wspólnej akcji

Sportowa rywalizacja w szczytnym celu – dołącz do wspólnej akcji

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Wyjątkowa akcja przy okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Kilometry przebyte w najbliższym tygodniu pieszo, na rolkach, rowerem zamienione zostaną na pieniądze dla Domu Dziecka.

To wspólna inicjatywa pracowników Urzędu Miasta w Olsztynie i Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, która – poza zdrowiem i satysfakcją – ma dać wsparcie potrzebującym najmłodszym. Między 16 a 22 września będziemy „kręcić kilometry” przy pomocy popularnej aplikacji sportowej Endomondo.

Aby można było na bieżąco kibicować uczestnikom i śledzić stan rywalizacji, utworzyliśmy ten profil na Facebooku, na którym będziemy zamieszczać informacje, kto aktualnie wygrywa.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to jednak nie tylko akcja „Kręć z Urzędem”. Moc wydarzeń przygotowały inne jednostki i organizacje. To m.in. zajęcia w Pumptracku przy ul. Grunwaldzkiej, zajęcia dla dzieci w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, fotograficzny konkurs w Planecie 11, rowerowe rajdy i warsztaty.

Wzorem ubiegłych lat zapraszamy też na podróż „Tramwajem przez historię”. 21 września (sobota) podczas wybranych kursów znany olsztyński przewodnik Marian Jurak opowie o rozwoju komunikacji miejskiej w stolicy Warmii i Mazur.

Jak kręcić z Urzędem?
1. Już dziś pobierz na telefon aplikację Endomondo.
2. Zarejestruj się – zarejestrować się możesz też na stronie: www.endomondo.com
3. Zdecyduj, kto może widzieć Twoje wyniki.
* Jeśli robisz to na komputerze (w przeglądarce), wejdź w ustawienia swojego konta i w zakładce „Prywatność” wybierz opcję „Wszyscy” lub „Znajomi”.
* Jeśli robisz to na telefonie (w aplikacji mobilnej), wejdź w ustawienia swojego konta i w zakładce „Centrum prywatności” kliknij „Prywatność” wybierz opcję „Wszyscy” lub „Znajomi”.
* Jeśli wybierzesz opcję „Tylko ja” nie będziesz brać udziału w rywalizacji!
4. Na komputerze (w przeglądarce) wejdź w zakładkę „Rywalizacje”.
5. Wyszukaj rywalizację: „Kręć z Urzędem 2019” i dołącz do niej. Możesz też wejść w link: www.endomondo.com/challenges/41316125
6. Od poniedziałku 16 września do niedzieli 22 września za każdym razem, gdy będziesz wyruszać z domu, włącz trening w aplikacji Endomondo w swoim telefonie wybierając właściwą aktywność (chodzenie, jazda na rowerze, bieganie itp.).
7. Zanim wyłączysz trening, zrób jak najwięcej kilometrów! Każdy kilometr to dodatkowa złotówka na dzieci z olsztyńskiego Domu Dziecka
8. Chwal się swoimi wynikami na Facebookowym profilu akcji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury gotowy na wznowienie połączeń pasażerskich

Wprowadzony od 15 marca br. zakaz lotów pasażerskich