Piłka nożnaSport

Lechia Gdańsk – Stomil Olsztyn 2:0

Lechia Gdańsk pokonała w sparingowym meczu Stomil Olsztyn 2:0 (0:0). W meczu przeważała drużyna z Gdańska, która niemal cały czas atakowała bramkę olsztyńskiego klubu.

Do pierwszej połowy meczu wynik był bezbramkowy. Po przerwie Lechia znów przystąpiła do ataków na bramkę Stomilu. W 71 i 81 minucie olsztyńskiego bramkarza Michała Leszczyńskiego dwukrotnie pokonał Adam Duda.

Składy drużyn:
Lechia Gdańsk: (I połowa) Michał Buchalik – Deleu, Rafał Janicki, Jarosław Bieniuk, Piotr Brożek – Paweł Buzała, Marcin Pietrowski, Andreu, Samuel Piètre, Mohammed El Amine Rahoui – Grzegorz Rasiak. (II połowa) Patryk Sobczak – Christopher Oualembo, Krzysztof Bąk, Paweł Dawidowicz, Przemysław Czerwiński – Piotr Wiśniewski, Łukasz Surma, Wojciech Zyska, Ricardinho, Kacper Łazaj – Adam Duda.

Stomil Olsztyn: (I połowa) Michał Leszczyński,  Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Rafał Remisz, Kamil Hempel, Łukasz Suchocki, Michał Glanowski, Łukasz Jegliński, Paweł Piceluk, Paweł Szymański, Szymon Kaźmierowski. (II połowa) Michał Leszczyński, Tomasz Strzelec, Andrzej Niewulis, Dawid Szymonowicz, Wojciech Dziemidowicz, Mateusz Różowicz, Paweł Głowacki, Dominik Kun, Piotr Łysiak, Paweł Łukasik, Karol Żwir

[colored_box color=”blue”]Lechia Gdańsk 2:0 (0:0)Stomil Olsztyn[/colored_box]