Soboty z Abecadłem: Aura Centrum zajrzy do pracowni Świętego Mikołaja

Soboty z Abecadłem: Aura Centrum zajrzy do pracowni Świętego Mikołaja

soboty-z-abecadlem-aura

Tajemnice związane z panem w czerwonym stroju i jego reniferowym zaprzęgiem zajmują w świecie dziecięcej fantazji bardzo dużo miejsca. Dlatego Aura Centrum Olsztyna zaprasza wszystkich na ostatni warsztat z cyklu Soboty z Abecadłem, w trakcie którego jego uczestnicy zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja! Inspirujące pomysły na bożonarodzeniowe zabawy poznają te osoby, które 16 grudnia br. punktualnie o godz. 10.00 stawią się w Aura Centrum Olsztyna.

Przed nami ostatnia tegoroczna Sobota z Abecadłem! Przypada ona tym razem w środku gorących przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, czyli ulubionych przez dzieci dni w roku. Aby zwolnić nieco tempo, w najbliższą sobotę, 16 grudnia br., od godz. 10.00 do 14.00 w Aura Centrum Olsztyna najmłodsi i ich rodzice zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja.

Będą tam m.in. czytać na głos Mikołajkowe Historyjki i poznawać Tajemnice Świętego Mikołaja, rozwiązując łamigłówki i zagadki. Pobawią się też z sympatycznym Reniferem Rudolfem i wezmą udział w warsztatach plastycznych zatytułowanych Wielka Fabryka Elfów. Oczywiście znajdzie się też czas na odwiedziny w Mobilnej Bibliotece, w której można wypożyczyć i zwrócić książki, a także dokonać zapisów do biblioteki Abecadło.

Mam nadzieję, że mimo napiętych, przedświątecznych grafików, jak co miesiąc na warsztatach pojawi się liczna grupa dzieci i opiekunów. Myślę, że warto wygospodarować czas, by przypomnieć sobie, co naprawdę jest najważniejsze w okresie Bożego Narodzenia: rodzina, bliskość, radość – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Ostatni warsztat to dobry czas na pierwsze podsumowania całego cyklu.

Dobiega końca rok naszych rodzinnych spotkań w Bibliotece Abecadło. Bardzo cieszymy się, że uczestniczyło w nich aż tyle kreatywnych dzieci i zaangażowanych rodziców. Łącznie w warsztatach wzięło udział blisko 250 osób! To dla nas duże wyzwanie na 2018 r. Postaramy się mu sprostać – dodaje Anna Gospodarek.

W czasie grudniowego spotkania zakończy się ostatnia w tym roku kalendarzowym tura programu lojalnościowego dla uczestników cyklu warsztatów, organizowanych przez Aurę Centrum Olsztyna i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na spotkaniu 16 grudnia br. i posiadające komplet naklejek z poprzednich spotkań odbiorą swoje nagrody – Karty Podarunkowe Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios. Zgodnie z zapowiedziami najbardziej wytrwali uczestnicy programu lojalnościowego, którzy osiągnęli najlepszą frekwencję w ciągu roku, otrzymają od Aura Centrum dodatkowe niespodzianki.

Źródło: mat. prasowe Aura Centrum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały