Soboty z Abecadłem: Aura Centrum zajrzy do pracowni Świętego Mikołaja

Soboty z Abecadłem: Aura Centrum zajrzy do pracowni Świętego Mikołaja

soboty-z-abecadlem-aura

Tajemnice związane z panem w czerwonym stroju i jego reniferowym zaprzęgiem zajmują w świecie dziecięcej fantazji bardzo dużo miejsca. Dlatego Aura Centrum Olsztyna zaprasza wszystkich na ostatni warsztat z cyklu Soboty z Abecadłem, w trakcie którego jego uczestnicy zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja! Inspirujące pomysły na bożonarodzeniowe zabawy poznają te osoby, które 16 grudnia br. punktualnie o godz. 10.00 stawią się w Aura Centrum Olsztyna.

Przed nami ostatnia tegoroczna Sobota z Abecadłem! Przypada ona tym razem w środku gorących przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, czyli ulubionych przez dzieci dni w roku. Aby zwolnić nieco tempo, w najbliższą sobotę, 16 grudnia br., od godz. 10.00 do 14.00 w Aura Centrum Olsztyna najmłodsi i ich rodzice zajrzą do Pracowni Świętego Mikołaja.

Będą tam m.in. czytać na głos Mikołajkowe Historyjki i poznawać Tajemnice Świętego Mikołaja, rozwiązując łamigłówki i zagadki. Pobawią się też z sympatycznym Reniferem Rudolfem i wezmą udział w warsztatach plastycznych zatytułowanych Wielka Fabryka Elfów. Oczywiście znajdzie się też czas na odwiedziny w Mobilnej Bibliotece, w której można wypożyczyć i zwrócić książki, a także dokonać zapisów do biblioteki Abecadło.

Mam nadzieję, że mimo napiętych, przedświątecznych grafików, jak co miesiąc na warsztatach pojawi się liczna grupa dzieci i opiekunów. Myślę, że warto wygospodarować czas, by przypomnieć sobie, co naprawdę jest najważniejsze w okresie Bożego Narodzenia: rodzina, bliskość, radość – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Ostatni warsztat to dobry czas na pierwsze podsumowania całego cyklu.

Dobiega końca rok naszych rodzinnych spotkań w Bibliotece Abecadło. Bardzo cieszymy się, że uczestniczyło w nich aż tyle kreatywnych dzieci i zaangażowanych rodziców. Łącznie w warsztatach wzięło udział blisko 250 osób! To dla nas duże wyzwanie na 2018 r. Postaramy się mu sprostać – dodaje Anna Gospodarek.

W czasie grudniowego spotkania zakończy się ostatnia w tym roku kalendarzowym tura programu lojalnościowego dla uczestników cyklu warsztatów, organizowanych przez Aurę Centrum Olsztyna i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na spotkaniu 16 grudnia br. i posiadające komplet naklejek z poprzednich spotkań odbiorą swoje nagrody – Karty Podarunkowe Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios. Zgodnie z zapowiedziami najbardziej wytrwali uczestnicy programu lojalnościowego, którzy osiągnęli najlepszą frekwencję w ciągu roku, otrzymają od Aura Centrum dodatkowe niespodzianki.

Źródło: mat. prasowe Aura Centrum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Olsztyn – Wybory samorządowe 2018. Trwa liczenie głosów [AKTUALIZACJA]

21 października punktualnie o godz. 21.00 zakończyło się