Śniadanie na plaży kortowskiej

Śniadanie na plaży kortowskiej

- Kategoria: Wiadomości
0

sniadanie-plaza-kortowska1

Rozpoczęła się jubileuszowa, 60. Kortowiada. To doskonała okazja, by porozmawiać o naszym mieście ze studentami Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Od kilkunastu dni zachęcamy do wypełnienia ankiety, która w największym uogólnieniu ma odpowiedzieć na pytanie: „Jak się żyje w Olsztynie w okolicy?”. Badanie obejmuje trzy obszary: gospodarkę, społeczeństwo oraz środowisko. Dzięki temu będzie można ocenić aktualną sytuację społeczno-gospodarczą miasta oraz okolicznych gmin, mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia – informuje Urząd Miasta.

Śniadanie na plaży kortowskiej odbędzie się w niedzielę (19 maja) między 10:30 a 13:00. Organizatorami są Samorząd Studencki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Urząd Miasta.

– Zachęcamy studentów do podzielenia się z nami swoimi obserwacjami – mówi dyrektor Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta, Justyna Sarna-Pezowicz. – Przyjdźcie, powiedzcie, co się Wam podoba w naszym mieście, czego nie lubicie, gdzie widzicie szanse na jego rozwój, a jakie dostrzegacie zagrożenia.

Wyniki ankiety oraz rozmów posłużą do aktualizacji Strategii Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Olsztyna (Olsztyn oraz gminy: Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda, Stawiguda).

sniadanie-plaza-kortowska

Źródło: UM Olsztyna

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

28-latek odpowie za przestępstwa narkotykowe

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe.