Śmiertelny wypadek na trasie Korsze-Reszel

Śmiertelny wypadek na trasie Korsze-Reszel

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej W 590 na trasie Korsze-Reszel na wysokości miejscowości Wandajny. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów 64-letni kierowca audi zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku.

W piątek (24.07.2020) około godz. 15:30 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony przez Wojewódzkie Centrum Powiadomień Ratunkowych, że na drodze wojewódzkiej W 590 na trasie Korsze-Reszel na wysokości miejscowości Wandajny doszło do wypadu drogowego.

Z przekazanych informacji wynikało, że w jednym z pojazdów znajduje się zakleszczona osoba. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na wzniesieniu drogi doszło do czołowego zderzenia audi i passata. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, kierujący audi 64-letni mieszkaniec Korsz zmarł na miejscu. Pasażer tego pojazdu, 64-letni mężczyzna, został przewieziony do szpitala w Bartoszycach. Kierowca passata,to 31-letni mieszkaniec Reszla, został przewieziony do szpitala w Kętrzynie.

Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Na tym odcinku droga została całkowicie zablokowana. Zostały wyznaczone objazdy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego i apelują o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Źróło: KWP Olsztyn (ep/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

24-latek odpowie za uprawę konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa