Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej W650. Nie żyje motocyklista

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej W650. Nie żyje motocyklista

- Kategoria: Na sygnale
0

4344432

Gołdapscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Wronki Wielkie na terenie gminy Gołdap. Na miejscu zdarzenia w wyniku doznanych ciężkich i wielonarządowych obrażeń zmarł 32-letni motocyklista.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 18:45 na drodze wojewódzkiej W650. Oficer dyżurny gołdapskiej komendy po otrzymaniu zgłoszenia o wypadku, natychmiast na miejsce skierował dzielnicowych w celu potwierdzenia zgłoszenia. Policjanci wstępnie ustalili, że doszło do czołowego zdarzenia samochodu osobowego z motocyklem.

32-letni mieszkaniec Gołdapi, który kierował motocyklem pomimo szybko udzielonej pomocy i przeprowadzonej akcji ratunkowej zmarł na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce wypadku i wprowadzili objazdy. Następnie pod nadzorem prokuratora kryminalni przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli ślady. Pojazdy uczestniczące w wypadku trafiły na policyjny parking.

Teraz szczegółowo okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

Źróło: KWP Olsztyn (tj/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Kolej na Mazury. CPK dofinansuje modernizację linii przez Mrągowo i Mikołajki

Dobra wiadomość dla mieszkańców i wielbicieli Mazur. Modernizacja