Śmiertelne potrącenie pieszego w Kętrzynie. Policjanci poszukują sprawcy zdarzenia

Śmiertelne potrącenie pieszego w Kętrzynie. Policjanci poszukują sprawcy zdarzenia

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-55

Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w którym zginął 51-letni mieszkaniec Kętrzyna. Mężczyzna został najprawdopodobniej potrącony na jednej z ulic miasta przez samochód, którego kierowca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj w nocy (06.12.2018) parę minut przed północą oficer dyżurny policjantów w Kętrzynie został powiadomiony, że na ul. Mazurskiej w kierunku ul. Poznańskiej prawdopodobnie doszło do potrącenia pieszego. Na miejsce natychmiast pojechał patrol policji oraz karetka pogotowia. Niestety 51-letni mieszkaniec miasta zmarł na miejscu. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia i nie udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pracujących pod nadzorem prokuratora.

Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia, które mogą pomóc w ustaleniu jego sprawcy. Informacje takie można przekazać osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio do kętrzyńskich policjantów tel. 89 752 92 00. Informacje takie można przekazać także anonimowo.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ostrzelał samochód z wiatrówki, bo był źle zaparkowany

Kryminalni z Morąga zatrzymali 23 – latka, który