Samochodowy wrak usunięty z ulicy Wczasowej

Samochodowy wrak usunięty z ulicy Wczasowej

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. SM w Olsztyniefot. SM w Olsztynie

Straż miejska kontynuuje akcję usuwania samochodowych wraków, które szpecą swym wyglądem, blokują miejsca parkingowe, a często zagrażają bezpieczeństwu. Wczoraj z terenu miasta zniknął kolejny pojazd.

W środę (06.09) około godziny 12.00 strażnicy miejscy wystawili dyspozycję usunięcia nieużytkowanego pojazdu Opel z ulicy Wczasowej w Olsztynie. Po przeprowadzonych czynnościach na podstawie art. 50a ustawy Prawo o Ruchu Drogowym pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Zgodnie z art. 50a Ustawy prawo o ruchu drogowym pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez Straż Gminną lub Policję na koszt właściciela lub posiadacza. Przypominamy, że właściciel pojazdu ma obowiązek utrzymywać go w odpowiednim stanie technicznym. Z pojazdu nie mogą wyciekać żadne płyny, a sam pojazd musi być zamknięty i zabezpieczony przed dostępem osób trzecich.

źródło: SM w Olsztynie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Nietrzeźwy spowodował kolizję i chciał uciec

22-letni kierowca volkswagena spowodował kolizję i chciał uciec