Samochodowy wrak usunięty z ulicy Wczasowej

Samochodowy wrak usunięty z ulicy Wczasowej

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. SM w Olsztyniefot. SM w Olsztynie

Straż miejska kontynuuje akcję usuwania samochodowych wraków, które szpecą swym wyglądem, blokują miejsca parkingowe, a często zagrażają bezpieczeństwu. Wczoraj z terenu miasta zniknął kolejny pojazd.

W środę (06.09) około godziny 12.00 strażnicy miejscy wystawili dyspozycję usunięcia nieużytkowanego pojazdu Opel z ulicy Wczasowej w Olsztynie. Po przeprowadzonych czynnościach na podstawie art. 50a ustawy Prawo o Ruchu Drogowym pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Zgodnie z art. 50a Ustawy prawo o ruchu drogowym pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan wskazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez Straż Gminną lub Policję na koszt właściciela lub posiadacza. Przypominamy, że właściciel pojazdu ma obowiązek utrzymywać go w odpowiednim stanie technicznym. Z pojazdu nie mogą wyciekać żadne płyny, a sam pojazd musi być zamknięty i zabezpieczony przed dostępem osób trzecich.

źródło: SM w Olsztynie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13