Samochodowe kino letnie przy CH Carrefour

Samochodowe kino letnie przy CH Carrefour

- Kategoria: Ciekawostki
0

kino-smochodowe-olsztyn

Popularne produkcje filmowe z Polski i ze świata będzie można podziwiać w lipcu i sierpniu na parkingu Centrum Handlowego Olsztyn. Odbędą się tam bowiem cykliczne spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego”. Pierwszy bezpłatny seans już w piątek 7 lipca.

Nie lada atrakcja czeka na amatorów kinematografii w Centrum Handlowym Olsztyn. Carrefour Polska – właściciel i zarządca obiektu – zaprasza wszystkich na „Samochodowe kino letnie”.

W każdy piątek lipca i sierpnia na specjalnym ekranie o powierzchni około 140 mkw. wyświetlone zostaną światowe i polskie produkcje filmowe. Dźwięk nadawany zaś będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie produkcje, jak amerykańska komedia „Praktykant”, wielokrotnie nagradzane i nominowane do Oscara argentyńskie „Dzikie historie” czy polską superprodukcję „Słaba płeć?”.

Pierwsze spotkanie w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędzie się w piątek 7 lipca o godzinie 21.30 w CH Olsztyn przy ulicy Krasickiego 1B. Udział w pokazach filmowych jest bezpłatny!

Kolejne spotkania odbędą się 14,21 i 28 lipca, a także 4, 11, 18 i 25 sierpnia.

Źródło: media.carrefour.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały