Ryanair poleci z lotniska w Szymanach do Londynu-Stansted

Ryanair poleci z lotniska w Szymanach do Londynu-Stansted

- Kategoria: Wiadomości
0

ryan-air1

We wtorek (31.05) na lotnisku w Szymanach odbyła się konferencja prasowa firmy Ryanair i Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury. Podczas konferencji przedstawiciele irlandzkich, tanich linii lotniczych poinformowali o uruchomieniu nowego połączenia do Londynu Stansted z lotniska Olsztyn-Mazury.

Loty do Londynu Stansted rozpoczną się 1 listopada 2016r. i będą realizowane trzy razy w tygodniu (wtorek, środa i sobota). Ryanair obsłuży na lotnisku 50.000 klientów rocznie.

Nowa trasa do Londynu jest doskonałą propozycją dla pasażerów biznesowych oraz turystów, którzy w ramach programu “Always Getting Better” już wkrótce będą mogli korzystać z jeszcze większej liczby nowych tras, nowych wnętrz kabin samolotów oraz jeszcze niższych cen. Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Olsztyn Mazury – Londyn Stansted, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż w listopadzie.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com od czwartku 2 czerwca do północy.

Ryanair będzie czwartą linią, która będzie obecna w Szymanach. Obecnie z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury lata Sprint Air łącząc Szymany z Krakowem i Berlinem – od 6 czerwca uruchomi również połączenie do Wrocławia. Natomiast od 17 czerwca loty z Szyman do Monachium zapowiedział słoweński przewoźnik Adria Airways, a od 18 czerwca lotami do Londynu – Luton operować będzie węgierski Wizz Air.

Źródło: Port lotniczy Olsztyn-Mazury/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Nietrzeźwy spowodował kolizję i chciał uciec

22-letni kierowca volkswagena spowodował kolizję i chciał uciec