Ryanair poleci z lotniska w Szymanach do Londynu-Stansted

Ryanair poleci z lotniska w Szymanach do Londynu-Stansted

- Kategoria: Wiadomości
0

ryan-air1

We wtorek (31.05) na lotnisku w Szymanach odbyła się konferencja prasowa firmy Ryanair i Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury. Podczas konferencji przedstawiciele irlandzkich, tanich linii lotniczych poinformowali o uruchomieniu nowego połączenia do Londynu Stansted z lotniska Olsztyn-Mazury.

Loty do Londynu Stansted rozpoczną się 1 listopada 2016r. i będą realizowane trzy razy w tygodniu (wtorek, środa i sobota). Ryanair obsłuży na lotnisku 50.000 klientów rocznie.

Nowa trasa do Londynu jest doskonałą propozycją dla pasażerów biznesowych oraz turystów, którzy w ramach programu “Always Getting Better” już wkrótce będą mogli korzystać z jeszcze większej liczby nowych tras, nowych wnętrz kabin samolotów oraz jeszcze niższych cen. Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Olsztyn Mazury – Londyn Stansted, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż w listopadzie.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com od czwartku 2 czerwca do północy.

Ryanair będzie czwartą linią, która będzie obecna w Szymanach. Obecnie z Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury lata Sprint Air łącząc Szymany z Krakowem i Berlinem – od 6 czerwca uruchomi również połączenie do Wrocławia. Natomiast od 17 czerwca loty z Szyman do Monachium zapowiedział słoweński przewoźnik Adria Airways, a od 18 czerwca lotami do Londynu – Luton operować będzie węgierski Wizz Air.

Źródło: Port lotniczy Olsztyn-Mazury/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13