Ruszyła sprzedaż biletów na Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

Ruszyła sprzedaż biletów na Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

- Kategoria: Siatkówka, Sport
0

siatkowka-plazowa

Międzynarodowe zawody w siatkówce plażowej ponownie zawitają nad jezioro Ukiel. Miasto Olsztyn po raz trzeci będzie gościć najwyższej klasy zawodników. W środę, 28 czerwca rozpoczęła się sprzedaż biletów na weekendowe rozgrywki turnieju.

W dniach 19-23 lipca 2017r. po raz trzeci w stolicy Warmii i Mazur odbędą się międzynarodowe zawody w siatkówce plażowej FIVB World Tour Olsztyn 2017. Na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego nad jeziorem Ukiel w Olsztynie rywalizować będą najlepsze plażowe pary świata – łącznie rywalizować będzie ponad setka par. W puli nagród jest 350 tys. dolarów.

Wyjątkowy w skali tegorocznych rozgrywek będzie system, w jakim zostaną przeprowadzone. Zmagania będą mieć charakter hybrydowy. Najpierw pary zostaną podzielone na czterozespołowe grupy.

Tam zgodnie z rankingiem utworzone zostaną pary, których zwycięzcy awansują o dalszych rozgrywek, przegrani zaś będą walczyć o ostatnie premiowane miejsce w repasażu. To oznacza, że z każdej grupy awansują po trzy zespołu. Dalej rywalizacja odbędzie się już systemem pucharowym, czyli przygrywający będzie żegnać się z turniejem.

Turniej w stolicy Warmii i Mazur będzie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami świata. Te odbędą się w Wiedniu między 28 lipca a 6 sierpnia. To wszystko oznacza, że będziemy w Olsztynie gościć wszystkich najlepszych.

Ceny biletów wahają się od 10 do 30 zł, w zależności od dnia oraz tego czy wybierzemy miejsce na trybunie bocznej czy głównej. Bilet umożliwia wstęp na wszystkie mecze rozgrywane danego dnia. Pierwsze dwa dni imprezy (19-20 lipca) są otwarte,a udział w nich jest darmowy. Bilety na weekendowe zmagania będą dostępne na portalu ebilet.pl, w punktach stacjonarnych operatora ebilet.pl oraz salonach Empik.

Źródło: UM Olsztyna/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na