Rusza przebudowa kolejnego odcinka ulicy Partyzantów [SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU]

Rusza przebudowa kolejnego odcinka ulicy Partyzantów [SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU]

- Kategoria: Wiadomości
0

partyzantów-olsztyn

W związku z przebudową kolejnego odcinka ulicy Partyzantów, w nocy z 2 na 3 września (sobota/niedziela) zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu. Prace związane z przebudową tej części ulicy będą przebiegały etapami.

W pierwszym etapie prac z ruchu wyłączona zostanie cześć ulicy Partyzantów na odcinku od ulicy Samulowskiego do ulicy Kajki. Dostępny pozostanie tylko dojazd do posesji znajdujących się w obrębie budowy. Na czas remontu wyznaczony zostanie objazd, który poprowadzony będzie ulicami: Lanca, Mickiewicza, Dąbrowszczaków i Kajki.

Na tym odcinku, wykonawca prac firma Balzola Sp. z o.o. sfrezuje nawierzchnię, będzie prowadziła prace rozbiórkowe oraz rozpocznie budowę kanalizacji deszczowej.

Zalecane objazdy prowadzić będą ulicami: Partyzantów – Lanca – Mickiewicza – Dąbrowszczaków – Kajki – Partyzantów.

schemat-partyzantow

W związku z zaplanowaną na weekend zmianą organizacji ruchu Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu informuje, że skorygowane będą trasy przejazdu trzech dziennych linii autobusowych: 116, 120 i 309 (ta ostatnia wznawia kursowanie 1 października).

Linie 116 i 120 od skrzyżowania ul. Partyzantów z ul. Kajki pojadą ulicami: Kajki, pl. Pułaskiego, Kościuszki do al. Piłsudskiego. Linia 309 również pojedzie ul. Kajki do pl. Pułaskiego, a dalej ul. Kopernika do al. Piłsudskiego. Zawieszone zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków „Teatr im. S. Jaracza” usytuowanych po obu stronach ulicy przy skrzyżowaniu ul. Partyzantów i ul. Lanca.

komunikacja-partyzantow

Inwestycja pn. „Przebudowa i budowa układu ulicznego w Centrum Olsztyna – ul. Partyzantów” ma być gotowa do połowy 2018 roku.

Źródło: bezpieczny.olsztyn.eu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zlikwidowali plantację i zabezpieczyli ponad 300 krzaków marihuany

Drobiazgowa praca operacyjna mrągowskich policjantów przyniosła efekty w