Piłka nożnaSport

Remis Stomilu w Legnicy

W wyjazdowym spotkaniu 25. kolejki rozrywek I ligi Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe z Miedzią Legnica 1:1. Bramkę dla olsztyńskiego Stomilu zdobył w 28. minucie Roman Maczułenko, w 80. minucie meczu wyrównał  z rzutu karnego Jorge Kadú.

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 1:1

28′ Roman Maczułenko

80′ (k) Jorge Kadú
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 27. Tomasz Wełna – 24. Karol Żwir (84, 15. Arkadiusz Mroczkowski), 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 11. Wołodymyr Kowal, 8. Piotr Głowacki – 22. Roman Maczułenko (90, 3. Rafał Remisz).

Miedź Legnica: 1. Dominik Budzyński – 26. Adrian Mrowiec, 6. Jakub Księżniakiewicz, 24. Tomasz Midzierski, 5. Adrian Woźniczka – 4. Wojciech Łobodziński, 16. Radosław Bartoszewicz (53, 8. Adrian Cierpka), 10. Yannick Kakoko (71, 23. Jorge Kadú), 7. Mateusz Szczepaniak, 29. Marcin Garuch – 9. Tadas Labukas (81, 14. Jakub Chrzanowski).