Piłka nożnaSport

Remis Stomilu Olsztyn z Bytovią Bytów

W zaległym meczu 5. kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn zremisował na wyjeździe z Bytovią Bytów 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 34 minucie po golu Chrisa Jastrzembskiego, ale piłkarze Stomilu Olsztyn zdołali doprowadzić do remisu. Wyrównującą bramkę dla „biało-niebieskich” zdobył w 79 minucie Dawid Szymonowicz.

Drutex-Bytovia Bytów – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)

Bramki: 34′ Chris Jastrzembski – 79′ Dawid Szymonowicz
Żółte kartki: Robert Mandrysz, Janusz Surdykowski, Marek Opałacz, Łukasz Wróbel, Mateusz Klichowicz – Łukasz Suchocki, Tomasz Wełna
Sędzia: Paweł Pskit

Składy drużyn:

Drutex-Bytovia Bytów

87. Gerard Bieszczad – 2. Marek Opałacz, 3. Łukasz Wróbel, 5. Krzysztof Bąk, 6. Maciej Szewczyk – 10. Michał Jakóbowski (70′ – Mateusz Klichowicz), 9. Mariusz Kryszak, 8. Chris Jastrzembski (79′ – Dawid Kort), 25. Adrian Chomiuk (89′ – Bartłomiej Poczobut), 16. Robert Mandrysz – 11. Janusz Surdykowski

Stomil Olsztyn

82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki, 27. Tomasz Wełna (68′ – 12. Michał Trzeciakiewicz), 10. Irakli Meskhiia (46′ – 22. Tsubasa Nishi), 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 28. Tomasz Chałas (46′ – 88. Rafał Kujawa).