Red Bull Tour Bus ponownie w Olsztynie – wystąpi Natalia Nykiel

Red Bull Tour Bus ponownie w Olsztynie – wystąpi Natalia Nykiel

fot. facebook.com/NykielNataliafot. facebook.com/NykielNatalia

Miasto Olsztyn będzie jednym z zaledwie siedmiu miast, które w tym roku odwiedzi mobilna scena Red Bulla. Na specjalnie przygotowanej mobilnej scenie rozbrzmiewać będą utwory Natalii Nykiel.

W czerwcu Red Bull Tour Bus ponownie wyruszy w trasę po Polsce, a na jego dachu będzie można zobaczyć i usłyszeć jedną z najciekawszych artystek młodego pokolenia – Natalię Nykiel.

O szansę zorganizowania u siebie koncertu Natalii na dachu Red Bull Tour Busa, na przełomie marca i kwietnia walczyło 12 polskich miast. Najbardziej aktywni w głosowaniu okazali się mieszkańcy Częstochowy, Bydgoszczy, Olsztyna, Radomia, Gliwic, Rzeszowa i Słupska. To właśnie w tych miastach na dachu autobusu wystąpi Natalia Nykiel, jedna z najlepszych polskich wokalistek młodego pokolenia z pogranicza popu i elektroniki.

Występ piosenkarki będzie o tyle niecodzienny, bo specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus, Natalia Nykiel poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach.

Koncerty Natalii Nykiel będą dziewiątą odsłoną trasy koncertowej Red Bull Tour Busa.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Kolejny krok do budowy drogi ekspresowej S16

Minister Infrastruktury zatwierdził Program Inwestycji dla budowy drogi