Recital Agi Symołon – m’AGNES

Recital Agi Symołon – m’AGNES

recital-agi-symolon
Aga Symołon – wszechstronna piosenkarka z mocnym głosem o ciepłej barwie, autorka tekstów, z wykształcenia filolog polski, olsztynianka. Działała z wieloma grupami muzycznymi oraz artystami w kraju i za granicą. Jej twórczość łączy różne gatunki i style muzyczne, począwszy od piosenki literackiej po jazz, soul i pop. W swoim repertuarze chętnie sięga po światową twórczość uznanych artystów, ale tworzy także własne teksty i kompozycje.

Występ przed publicznością traktuje jak artystyczne spotkanie, w którym najistotniejsza jest atmosfera i przepływająca energia pomiędzy nią, a widownią, swoisty m’AGNES – muzyczna historia w formie piosenek. To także zamknięcie pewnego etapu artystycznego i praca nad solowym albumem muzycznym. Recital otworzy wernisaż prac Ewy Letki.
Gościem Agi Symołon będzie gitarzysta – Sławek Przytuła, z którym artystka przez wiele lat współpracowała. 
W recitalu udział wezmą także – Robert Bielak – kierownictwo muzyczne, skrzypce. Artur Rudel – gitara. Krzysztof Partyka – piano. Jarosław „Jarcyś” Zdankiewicz – perkusja. Jacek Pikora – kontrabas, Radek Dąbrowski – akordeon.
22.11. godz. 19.00 w Galerii Sowa w Olsztynie,
ul. Zamkowa 2. Bilet wstępu – 20 PLN
Rezerwacja biletów pod nr: 895353194/ 502656902

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W weekend utrudnienia w ruchu na ul. Sielskiej i Al. Schumana

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje,