Przywłaszczyła pozostawioną na przystanku torebkę – pomóż Policji w ustaleniu sprawcy

Przywłaszczyła pozostawioną na przystanku torebkę – pomóż Policji w ustaleniu sprawcy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztynfot. KMP Olsztyn

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania kobiety, która z przystanku tramwajowego przywłaszczyła damską torebkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu Policja publikuje wizerunek podejrzanej o przywłaszczenie kobiety.

Policjanci z olsztyńskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku kobiety, która jest podejrzewana o przywłaszczenie z przystanku tramwajowego damskiej torebki. Zdarzenie miało miejsce w dniu 05.10.2018r. Na przystanku tramwajowym przy ul. Andersa w Olsztynie. W torebce znajdowały się m.in. pieniądze czy dokumenty.

Policja publikuje wizerunek sprawczyni przywłaszczenia i zwraca się z jednoczesną prośbą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych kobiety lub zlokalizowania jej miejsca zamieszkania można przekazywać osobiście w KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, pod nr tel. 89 522 38 31 lub mailowo na adres: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ruszyła rezerwa wykonania

Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego podzielił pierwsze środki z tzw.