Przyszedł sprawdzić punkty karne, stracił prawo jazdy

Przyszedł sprawdzić punkty karne, stracił prawo jazdy

- Kategoria: Na sygnale
0

policja1.jpg

Szczycieńscy policjanci zatrzymali uprawnienie do kierowania 21-latkowi z gminy Dźwierzuty. Mężczyzna przyszedł do jednostki, aby sprawdzić ile ma punktów karnych. Jak się okazało, miał ich 28, a to oznaczało jedno… utratę dokumentu. Tym razem okazało się, że im więcej na koncie tym gorzej. Teraz młody człowiek musi ponownie stanąć do egzaminu aby być dopuszczonym do kierowania pojazdami.

Zapewne nie takiego obrotu sprawy spodziewał się 21-latek z gminy Dźwierzuty, który wczoraj przyszedł do oficera dyżurnego szczycieńskiej jednostki policji. Młody człowiek musiał jednak przeczuwać, że wykroczenia jakie popełnił w ruchu drogowym sprawiły, że jego konto zasiliła spora liczba punktów karnych. Jak się okazało, chłopak, który miał prawo jazdy od niedawna, uzbierał ich aż 28.

Taki stan konta spowodował automatyczne zatrzymanie mu przez policjantów uprawnienia do kierowania. Teraz 21-latek musi przejść procedurę administracyjną w celu ponownego otrzymania prawa jazdy.

Źródło: KWP Olsztyn (esz/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Niszczyli świąteczne ozdoby – wypatrzył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś w nocy kamery monitoringu miejskiego uchwyciły dwóch