Przedświąteczny koncert charytatywny w Galerii Warmińskiej

Przedświąteczny koncert charytatywny w Galerii Warmińskiej

kosma-akustycznie

W środę 16 grudnia o godz. 18:00 w Galerii Warmińskiej swój wyjątkowy, przedświąteczny koncert akustyczny zagra Kosma.

Galeria Warmińska zaprasza na koncert wszystkich klientów, którzy chcą choć na chwilkę zapomnieć o przedświątecznej bieganinie. Specjalnymi gośćmi tego wydarzenia będą dzieci z Ośrodka Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną, które przyjadą do Galerii po wyjątkowej, przygotowanej przez Karczmę Jana wigilii.

Kosma to pseudonim artystyczny Piotra Stawowczyka, w którego duszy gra polska wrażliwość i grecki temperament. Muzyka Kosmy płynie prosto z serca. Z potrzeby serca także chce pomagać potrzebującym, dlatego 16 grudnia zagra koncert charytatywny dla dzieciaczków z olsztyńskiego Domu Dziecka.

„Nasi goście specjalni odwiedzą Lodową Krainę, a także zajrzą tam, gdzie nie wszystkim można wchodzić tj. obejrzą zaplecza techniczne Galerii Warmińskiej i Multikina. Odbędą także przejażdżkę pociągiem po Galerii. Mamy nadzieję, że dzięki tym atrakcjom dzieci poczują się wyjątkowe, wyróżnione” – mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Dzieci zostaną też obdarowane przez św. Mikołaja prezentami, które ufundowali najemcy Galerii Warmińskiej: Warmiolandia, Piotr i Paweł, Nord Fish, Multikino, DPJ Shelf, Agencja 37. Dziękujemy również Kosmie za koncert charytatywny, Karczmie Jana, Przemysławowi Opalach i Wojownikom Uśmiechu.

Organizatorzy akcji: Galeria Warmińska, Kosma, Wojownicy Uśmiechu.

Źródło: inf. prasowa Galerii Warmińskiej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja