Przechowywał narkotyki na specjalną okazję. Został zatrzymany

Przechowywał narkotyki na specjalną okazję. Został zatrzymany

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztynfot. KMP Olsztyn

Prawie 30 gramów narkotyków posiadał 21-letni mieszkaniec gminy Barczewo. Policjanci znaleźli je w mieszkaniu i samochodzie podejrzanego. Wszystko było ukryte w specjalnie przygotowanych schowkach. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji. Zgodnie z obowiązującym prawem, za posiadanie środków odurzających może grozić mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem (08.05.2018) olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przeszukali mieszkanie i samochód należący do 21-letniego mieszkańca gminy Barczewo. W pokoju zamieszkiwanym przez młodego mężczyznę, w książce ze specjalnie wyciętym schowkiem, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście gramów marihuany. Policjanci przeszukali również samochód należący do 21-latka, w którym pod fotelem kierowcy znaleźli kolejne partie środków odurzających.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie prawie 30 gramów narkotyków – marihuanę i tabletki ecstasy. 21-latek swoje zachowanie tłumaczył tym, że narkotyki miały być przeznaczone na specjalną okazję – nie potrafił powiedzieć na jaką. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających do którego się przyznał. Teraz zgodnie z obowiązującym prawem może grozić mu kara do trzech lat więzienia.

Źródło: KMP w Olsztynie (rp/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili