Prezentacja siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej

Prezentacja siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Galerii Warmińskiej

indykpol-azs-prezentacja

W niedzielę 25 października o godzinie 14.00 w Galerii Warmińskiej odbędzie się prezentacja drużyny Indykpolu AZS Olsztyn. W programie między innymi: gry i zabawy z siatkarzami, prezentacja grup młodzieżowych AZS UWM Olsztyn, występ Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce, koncert EJTOBANGLA

„Po dziesięciu tygodniach wytężonych treningów, które odbywały się nawet i dwa razy dziennie siatkarze są spragnieni kontaktu z kibicami. Tym bardziej, że niektórzy kibice są nam wierni nawet od 30-40 lat, kibicują nam całe rodziny i kolejne pokolenia. To na was czekamy w niedzielę” – mówi Marcin Zarębski, manager marketingu AZS Olsztyn.

– Takie spotkania to dla zawodników „dodatkowy tlen”,, wiadomo, że sport bez kibiców nie istnieje. „Chłopaki chcą się zaprezentować w innej atmosferze, niż w czasie meczu gdzie jest stres, koncentracja, walka. Tu jest familiarnie, chodzi nam o miłe niedzielne spotkanie po obiedzie” – mówi Zarębski.

Siatkarskie święto rozpocznie się w najbliższą niedzielę (25 października) od godz. 14. Od tej godziny na ustawionych w Galerii Warmińskiej stoiskach będzie można porozmawiać z siatkarzami i potrenować na mini boisku, czy zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie. Oficjalna prezentacja zawodników (w tym także reprezentantów Belgii i Holandii) rozpocznie się o godz. 15.

„Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić imprezę Piekarnia Tyrolska przygotowała dla zawodników i gości słodką niespodziankę. Zapowiada się naprawdę wyjątkowa niedziela” – zaprasza Michał Tur dyrektor Galerii Warmińskiej.

Wstęp na spotkanie z siatkarzami AZS Olsztyn będzie bezpłatne.

„Warto wesprzeć olsztyńskich siatkarzy na duchu przed rozpoczynającym się sezonem. Pokażmy im, że liczymy na dobre mecze w ich wykonaniu, że wierzymy w ich siły i możliwości” – zachęca Michał Tur.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja