Pracownik ochrony przyłapany na sklepowej kradzieży

Pracownik ochrony przyłapany na sklepowej kradzieży

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Pracownik firmy ochroniarskiej nie do końca wywiązywał się ze swoich obowiązków. Zamiast pilnować porządku na terenie sklepu sam ukradł kilka produktów i schował je za pasem służbowym. Policjantów powiadomił kierownik sklepu, który widział całą sytuację. Towar prawie w całości wrócił na sklepowe półki – nie wróciła jedynie puszka piwa, którą ochroniarz otworzył w obecności personelu.

Wczoraj w nocy podczas inwentaryzacji w jednym z supermarketów na Osiedlu Redykajny w Olsztynie doszło do nietypowej kradzieży. Pracownik jednej z olsztyńskich firm ochroniarskich, którego obowiązkiem jest pilnowanie i czuwanie nad przestrzeganiem prawa przez pracowników, sam je złamał. W momencie, gdy wszyscy pracownicy zajęci byli rozkładaniem towaru na sklepowe półki, 48-letni ochroniarz za pas swojego munduru zaczął coś chować. Został zauważony przez kierownika zmiany, który wezwał policję.

Funkcjonariusze przy nieuczciwym ochroniarzu znaleźli maszynkę do golenia, dwa worki na śmieci i pustą puszkę po piwie. Jak się okazało 48-latek zdążył wypić jej zawartość przed przyjazdem policji. Kierownik sklepu oszacował straty na blisko 30 złotych. Oprócz puszki piwa reszta towaru wróciła na sklepowe pułki.

Zgodnie z przepisami nieuczciwemu pracownikowi firmy ochroniarskiej może grozić kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

źródło: KWP Olsztyn (rp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wernisaż wystawy