Poszukiwany wpadł, bo nie miał maseczki

Poszukiwany wpadł, bo nie miał maseczki

- Kategoria: Na sygnale
0

policja83477.jpeg

Policjanci każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta i powiatu. Dodatkowym zadaniem funkcjonariuszy w związku z panująca pandemią koronawirusa jest egzekwowanie przestrzegania obostrzeń sanitarnych, których celem jest jak najszybsze pożegnanie niewidzialnego wroga COVID-19. Zdarza się, że niektórzy, ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości wpadają w ręce Policji w związku właśnie z nieprzestrzeganiem obowiązujących nakazów tak jak to było w tym przypadku.

W ubiegły poniedziałek (29.03.2021) policyjny patrol na jednej z olsztyńskich ulic zauważył dwóch mężczyzn, którzy przemieszczali się bez zasłoniętych ust i nosa. W związku z ujawnionym wykroczeniem, policjanci przystąpili do legitymowania osób. W trakcie interwencji okazało się, że jeden z nich, 39-latek jest również osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary kilku dni aresztu lub opłacenia kary grzywny w związku z popełnionym wykroczeniem polegającym na dopuszczeniu do kierowania samochodem osoby znajdującej się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, o którym mowa w art. 96 par. 3 KW.

Zatrzymany 39-latek nie opłacił nałożonej na niego kary grzywny w związku z czym trafił do policyjnej celi. Już wkrótce zostanie on przewieziony do aresztu śledczego w którym odbędzie nałożoną na niego karę.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd przyspiesza Narodowy Program Szczepień. Do 9 maja e-skierowania dla wszystkich Polaków 18+

Do 9 maja każdy z nas, kto skończył