Poszukiwania zaginionej 14-latki zakończone sukcesem

Poszukiwania zaginionej 14-latki zakończone sukcesem

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Poszukiwania zaginionej 14-letniej mieszkanki powiatu kętrzyńskiego trwały od 18 marca b.r. Informacja o zaginięciu trafiła do jednostek Policji w całym kraju, w poszukiwania zaangażowała się rodzina oraz znajomi zaginionej. Komunikaty o zaginięciu trafiły także do mediów i był publikowane na portalach internetowych.

Wczoraj (02.04.2017) policjanci otrzymali informację od jednej z mieszkanek Działdowa, że w jej mieszkaniu przebywa poszukiwana przez policję zaginiona 14-latka. Z przekazanych informacji przez kobietę wynikało, że dziewczyna przyszła odwiedzić jej córkę. Wiedząc, że jest osobą zaginioną bez wahania o tym fakcie poinformowała funkcjonariuszy.

Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że jest to poszukiwana 14-latka.

Dziewczyna twierdziła, że przez ten okres czasu ukrywała się na ogrodach działkowych w Olsztynie. 14-latka cała i zdrowa trafiła do placówki opiekuńczo-wychowawczej na terenie powiatu kętrzyńskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie mł. insp. Dariusz Ślęzak serdecznie dziękuje dla przedstawicieli mediów i osób prywatnych, za zaangażowanie w poszukiwania zaginionej 14-latki.

„Pragnę złożyć gorące podziękowania wszystkim Państwu – zarówno przedstawicielom mediów jak i osobom prywatnym – za tak szeroką publikację informacji o zaginięciu 14-letniej dziewczyny, dzięki której udało się odnaleźć zaginioną całą i zdrową.

Po zamieszczeniu komunikatu o zaginięciu z wizerunkiem dziewczyny, który w tak szerokim zakresie został przez Państwa rozpowszechniony w mediach i na portalach społecznościowych do policjantów dotarła kluczowa w tej sprawie informacja przekazana przez mieszkankę Działdowa. Kobieta poinformowała, że do jej córki przyszła dziewczyna, która jest poszukiwana przez policję. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce i już niedługo po tym zaginiona wrócił do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Nie po raz pierwszy współpraca z Państwem okazała się tak owocna, dlatego też mam nadzieję na dalsze Państwa zaangażowanie w sprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta w przyszłości.”

Źródło: KWP Olsztyn (EP/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na