Posiadali marihuanę i tabletki ekstazy. Zostali zatrzymani

Posiadali marihuanę i tabletki ekstazy. Zostali zatrzymani

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gramów nielegalnego suszu i 37 tabletek ekstazy. Dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty. Grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich był bardzo zdenerwowany – jak się później okazało miał powód. W paczce po papierosach ukrywał susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz i pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanych osób.

W trakcie przeszukania ich domu, w łazience w słoiku policjanci znaleźli 25 zawiniątek nielegalnej rośliny, oraz plastikowe pudełko wypełnione tabletkami. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że były to narkotyki – 25 gramów marihuany i 37 tabletek ekstazy.

Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających mogą grozić im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (rp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja