Pomóż policji w odnalezieniu sprawcy kradzieży rozbójniczej

Pomóż policji w odnalezieniu sprawcy kradzieży rozbójniczej

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. mat. policjifot. mat. policji

Olsztyńscy kryminalni wyjaśniają sprawę kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy Al. Piłsudskiego w Olsztynie. Mężczyzna w wieku około 35 lat wykorzystując chwilę nieuwagi personelu, ukradł dwie pary koszulek i spodenki sportowe. Sprawca kradzieży został zauważony w momencie włączenia się alarmu podczas wychodzenia ze sklepu.

W bezpośredni pościg za złodziejem ruszył jeden z pracowników sklepu. W trakcie ucieczki w pewnym momencie sprawca kradzieży zatrzymał się i kilkakrotnie uderzył pracownika sklepu w twarz.

Sprzedawca zakończył pościg na ul. Mickiewicza w chwili, gdy uciekinier zniknął z pola widzenia za jednym z bloków. Następnie o zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci, którzy przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

W chwili obecnej policjanci wykonują szereg czynności zmierzających do ustalenia personaliów i miejsca przebywania młodego mężczyzny. W sklepie w którym dokonano kradzieży zamontowane były kamery, dzięki którym możliwe jest opublikowanie wizerunku sprawcy.

Wygląd sprawcy: wiek ok. 35 lat, wzrost ok. 180Cm, atletyczna budowa ciała, ciemna karnacja, czarne włosy oraz zarost. Mężczyzna ubrany był w białą koszulę i czarne krótkie spodenki. Sprawca w chwili przestępstwa miał również przy sobie czarny plecak.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 601 457 510, lub 997, 112. Informacje można również wysyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: KWP Olsztyn (RP)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały