Policjanci zlikwidowali domowe plantacje marihuany

Policjanci zlikwidowali domowe plantacje marihuany

- Kategoria: Na sygnale
0

marihuana2-21810609872.jpeg

Tylko w ciągu dwóch dni policjanci na terenie Olsztyna i Biskupca znaleźli w mieszkaniu i garażu plantację marihuany, znaczne ilości narkotyków, wagi elektroniczne, amunicję oraz pieniądze w polskiej walucie.

Policjanci kryminalni z Biskupca i Olsztyna zwalczając przestępczość narkotykową, zatrzymali dwóch mężczyzn, z których jeden prowadził swój proceder na terenie gminy Biskupiec, a drugi na terenie Olsztyna.

Olsztyńscy kryminalni znaleźli wczoraj (10.10.2017r) w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca miasta 160 g marihuany, 2 wagi elektroniczne, pieniądze w kwocie 8400zł oraz nabój do broni myśliwskiej. 32-latek w dniu dzisiejszym usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji odurzających. Mężczyzna przyznał się do winy.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wnioskuje o zabezpieczenie znalezionych pieniędzy na poczet przyszłej kary.

Policjanci z Biskupca ujawnili i zlikwidowali narkotykową plantację, która mieściła się w garażu należącym do mieszkańca budynku wielorodzinnego w gm. Biskupiec. U 32-latka policjanci zabezpieczyli 2 rosnące krzaki oraz 3 suszące się już rośliny. Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i dziś usłyszy zarzuty za posiadanie i uprawę konopi indyjskich. Mieszkaniec gminy Biskupiec w przeszłości odbywał już karę pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (ik/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

VII Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL

Stowarzyszenie „Trabi Ekipa Warmia i Mazury” zaprasza na