Policjanci zatrzymali mężczyznę podczas biesiady urodzinowej. W odwecie żona skopała policyjny radiowóz

Policjanci zatrzymali mężczyznę podczas biesiady urodzinowej. W odwecie żona skopała policyjny radiowóz

- Kategoria: Na sygnale
0

policja

Nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 29-letniej Monice J. Kobieta uszkodziła nieoznakowany radiowóz oraz znieważyła policjantów. Taki przypływ agresji spowodowany był tym, że policjanci zatrzymali poszukiwanego męża kobiety w dniu jej urodzin. 29-latka złożyła obszerne wyjaśnienia i przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Wczoraj olsztyńscy policjanci zakończyli sprawę z 6 sierpnia br. Wówczas to nieumundurowani policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań na osiedlu Zatorze. Przyczyną wizyty funkcjonariuszy był nakaz zatrzymania mężczyzny poszukiwanego przez sąd listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa.

Wewnątrz mieszkania policjanci zastali poszukiwanego i jego żonę podczas spożywania alkoholu, świętujących urodziny kobiety. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, co wyraźnie zdenerwowało jego żonę. Kobieta zaczęła używać wulgaryzmów i kopać w radiowóz, powodując uszkodzenia karoserii.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Jego małżonka odpowie za zniszczenia mienia oraz znieważenia funkcjonariuszy. 29-letnia Monika J. przyznała się do zarzucanych jej czynów i poddała dobrowolnie karze. Swoje zachowanie argumentowała zdenerwowaniem. Kodeks karny za oba przestępstwa przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z