Policjanci zatrzymali mężczyznę podczas biesiady urodzinowej. W odwecie żona skopała policyjny radiowóz

Policjanci zatrzymali mężczyznę podczas biesiady urodzinowej. W odwecie żona skopała policyjny radiowóz

- Kategoria: Na sygnale
0

policja

Nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 29-letniej Monice J. Kobieta uszkodziła nieoznakowany radiowóz oraz znieważyła policjantów. Taki przypływ agresji spowodowany był tym, że policjanci zatrzymali poszukiwanego męża kobiety w dniu jej urodzin. 29-latka złożyła obszerne wyjaśnienia i przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Wczoraj olsztyńscy policjanci zakończyli sprawę z 6 sierpnia br. Wówczas to nieumundurowani policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań na osiedlu Zatorze. Przyczyną wizyty funkcjonariuszy był nakaz zatrzymania mężczyzny poszukiwanego przez sąd listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa.

Wewnątrz mieszkania policjanci zastali poszukiwanego i jego żonę podczas spożywania alkoholu, świętujących urodziny kobiety. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, co wyraźnie zdenerwowało jego żonę. Kobieta zaczęła używać wulgaryzmów i kopać w radiowóz, powodując uszkodzenia karoserii.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego. Jego małżonka odpowie za zniszczenia mienia oraz znieważenia funkcjonariuszy. 29-letnia Monika J. przyznała się do zarzucanych jej czynów i poddała dobrowolnie karze. Swoje zachowanie argumentowała zdenerwowaniem. Kodeks karny za oba przestępstwa przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

19-latek chciał ukraść słup z panelem solarnym i wiatrakiem. Został zatrzymany

19-latek z Działdowa odpowie za usiłowanie kradzieży słupa