Policjanci zaopiekowali się zagubionym szczeniakiem

Policjanci zaopiekowali się zagubionym szczeniakiem

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Nietypowe znalezisko odkryli wczoraj wieczorem szczycieńscy policjanci. Na trasie Szczytno – Korpele biegał zagubiony szczeniak. Piesek nie posiadał obroży ani innych rzeczy, które pozwoliłyby zidentyfikować jego właściciela. W obawie o bezpieczeństwo czworonoga policjanci dali mu schronienie na terenie komendy. Dzisiaj rano funkcjonariusze przewieźli czworonoga do miejskiego schroniska dla zwierząt.

Szczycieńscy policjanci patrolujący wczoraj wieczorem teren miasta i gminy Szczytno, na trasie do miejscowości Korpele zauważyli biegającego samotnie małego pieska. Szczeniak wybiegał na jezdnię, co powodowało zagrożenie dla pojazdów, a także dla niego samego.

Piesek nie miał obroży ani żadnej rzeczy, która pomogłaby w zidentyfikowaniu jego właściciela. Funkcjonariusze zabrali szczeniaka do komendy i dali mu schronienie w budynku gospodarczym jednostki. Dzisiaj rano patrol przewiózł odnalezionego czworonoga do miejskiego schroniska dla zwierząt.

Ewentualnego właściciela, który rozpozna pieska na zdjęciach prosimy o kontakt ze Schroniskiem Cztery Łapy przy ul. Łomżyńskiej w Szczytnie.

Źródło: KWP Olsztyn (es/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Odbiór rozbudowanej szkoły i obserwatorium astronomicznego w Dywitach

Obserwatorium astronomiczne z obrotową kopułą, dwa nowe oddziały