Policjanci zabezpieczyli blisko 1000 tabletek ecstasy

Policjanci zabezpieczyli blisko 1000 tabletek ecstasy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 29-latka pod zarzutem usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu blisko 1000 tabletek ecstasy oraz 25 gramów marihuany. Zabezpieczyli także pieniądze w kwocie 38 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (16.01.2018) w jednym z mieszkań na terenie elbląskiej dzielnicy Nad Jarem, policjanci zatrzymali 29-latka. W mieszkaniu, które wynajmował, policjanci zabezpieczyli blisko 1000 tabletek ecstasy, ponad 25 gramów marihuany oraz ponad 38 tys. zł., których pochodzenie wyjaśniają policjanci.

29-latek wczoraj (17.01.2018) złożył wyjaśnienia w tej sprawie i przyznał się do stawianym mu zarzutów. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Zatrzymany mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (JS/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Niszczyli świąteczne ozdoby – wypatrzył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś w nocy kamery monitoringu miejskiego uchwyciły dwóch