Policjanci zabezpieczyli blisko 1000 tabletek ecstasy

Policjanci zabezpieczyli blisko 1000 tabletek ecstasy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 29-latka pod zarzutem usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu blisko 1000 tabletek ecstasy oraz 25 gramów marihuany. Zabezpieczyli także pieniądze w kwocie 38 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek (16.01.2018) w jednym z mieszkań na terenie elbląskiej dzielnicy Nad Jarem, policjanci zatrzymali 29-latka. W mieszkaniu, które wynajmował, policjanci zabezpieczyli blisko 1000 tabletek ecstasy, ponad 25 gramów marihuany oraz ponad 38 tys. zł., których pochodzenie wyjaśniają policjanci.

29-latek wczoraj (17.01.2018) złożył wyjaśnienia w tej sprawie i przyznał się do stawianym mu zarzutów. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań w tej sprawie. Zatrzymany mężczyzna był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (JS/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Potrącenie rowerzysty na trasie Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego